<tc>Protein</tc> & Orzech (45g) - Pistacja-Biała Czekolada
<tc>Protein</tc> & Orzech (45g) - Pistacja-Biała Czekolada
Białko & Orzech
Protein & Nut – Prawdziwe orzechy, pełne smaku, wysokobiałkowe

IronMaxx® Protein & Nut Riegel przekonuje prawdziwym chrupnięciem i nieodpartym smakiem: całe orzechy, warstwa kremowego białka i chrupiąca czekolada czynią go idealnym snackiem wysokobiałkowym dla budowy mięśni i świadomego odżywiania. Zawiera do 16 g białka, bez dodatku cukru i bez oleju palmowego – idealny dla każdej rutyny fitness.

Czy po treningu, w drodze czy w międzyczasie – baton proteinowy od IronMaxx® dostarcza energii, białka i pełnego smaku w jednym. Bestseller wśród przekąsek białkowych – dla świadomej przyjemności bez kompromisów.

Fakty

  • Wysokobiałkowa przekąska od IronMaxx® – z prawdziwymi orzechami dla osób dbających o kondycję i dietę.
  • Pyszna kombinacja kawałków orzechów, kremowej warstwy białkowej, delikatnego nadzienia i czekoladowej polewy – idealna w podróży.
  • Wszechstronne smaki jak Pistachio-White Choc czy Salted Cashew Caramel dla maksymalnej przyjemności.
  • Do 16 g białka na baton – idealne dla budowy mięśni, regeneracji i aktywnego stylu życia.
  • Bez dodatku cukru i bez oleju palmowego – zdrowa przekąska z zrównoważonym, świadomym wyborem.

Składniki

Biała czekolada maltitolowa (16%) (substancja słodząca (maltitol), masło kakaowe, pełne mleko w proszku, emulgator (lecytyna słonecznikowa), aromat), PISTACJE (12,3%), substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), koncentrat białka serwatkowego (MILK), pasta aromatyzowana o smaku Caramel (10%) (substancja słodząca (sorbitol), wypełniacz (polidekstroza), olej Coconut, woda, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), odtłuszczone mleko w proszku, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), regulator kwasowości (cytrynian sodu), sól, naturalny aromat), białko mleka, hydrolizat kolagenu, fruktooligosacharydy, aromat, tłuszcz Coconut (rafinowany), czekolada maltitolowa (2%) (masa kakaowa, substancja słodząca (maltitol), masło kakaowe, emulgator (lecytyny, poliglicerynian polirycynoleinianu), aromat), emulgator (lecytyna słonecznikowa), sól, przeciwutleniacz (alfa-tokoferol), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (E104*, E131).

* Może wpływać na aktywność i uwagę u dzieci.

Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI i INNYCH ORZECHÓW.

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 gNa baton 45g
Energia 1715 kJ / 411 kcal 772 kJ / 185 kcal
Tłuszcze 21 g 9,5 g
   w tym nasycone 11 g 5,1 g
Węglowodany 29 g 13 g
   w tym cukry 3,2 g 1,4 g
Białko 32 g 14 g
Sól 0,42 g 0,19 g

Spożycie

Zalecenie dotyczące spożycia: Spożywaj do jednego batona dziennie.

Uwaga: Może mieć efekt przeczyszczający przy nadmiernym spożyciu. Białka przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Nie stosować jako zamiennik zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, chronić przed promieniowaniem słonecznym.

Nazwa handlowa: Baton proteinowy z białą polewą czekoladową z maltitolu, kawałkami pistacji i substancjami słodzącymi. Smak: Pistacja-Biała Czekolada.

Banner
Często kupowane razem

Wykorzystaj w pełni swoje treningi dzięki tym kombinacjom produktów

<tc>Protein</tc> & Orzech (45g) - Pistacja-Biała Czekolada
Ten artykuł
Protein & Orzech (45g) - Pistacja-Biała Czekolada
Pistacja-Biała Czekolada , 45g
Cena regularna
€ 2,29
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 2,29

(€50,89/1kg)

<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Proteccino (500g) - Cappuccino
Proteccino (500g) - Cappuccino
Cappuccino, 500g
Cena regularna
€ 28,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 28,90

(€57,80/1kg)

Contact Image
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - <tc>Mango Peach Ice Tea</tc>
Wyczyść Whey Isolate ZERO (400g) - Mango Peach Ice Tea
Mango Peach Ice Tea, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
<tc>Creatine</tc> Monohydrat w saszetkach (30x3,4g)
Creatine Monohydrat w saszetkach (30x3,4g)
Neutral, 102g
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90

(€195,10/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00