Amazing Food (330g) - Mleczna Czekolada
Amazing Food (330g) - Mleczna Czekolada
Niesamowite jedzenie
Niesamowite jedzenie – Twój kompletny posiłek dla urody z Protein & Kolagen

Niesamowite jedzenie od IronMaxx® jest idealny Zamiennik posiłku dla wszystkich, którzy cenią świadome odżywianie, wewnętrzne piękno I wysokiej jakości składniki odżywcze położyć. Z 25 gramów Protein, Kolagen pochodzący od zwierząt hodowanych na pastwiskach jak również 24 Vitaminen i minerały Każda porcja optymalnie wspiera Twój organizm – całkowicie bezglutenowa i zawierająca tylko 208 kcal.

Dzięki niska zawartość cukru I proste przygotowanie Amazing Żywność to idealny towarzysz na co dzień, po treningu i w podróży. Idealny dla każdego, kto chce cieszyć się jedzeniem. naturalny blask od wewnątrz chcą wzmocnić.

Fakty

  • Wysokiej jakości kolagen: Wygrał Bydło z hodowli pastwiskowej – dla najwyższej jakości i czystości.
  • 24 Vitamine i minerały: Zapewnia organizmowi ważne mikroskładniki odżywcze dla dobrego samopoczucia i witalności.
  • Optymalny Proteinczęść: Z 25 g wysokiej jakości białka w porcji – opracowany przez wieloletnie doświadczenie IronMaxx®.
  • Low Sugar & tylko 208 kcal: Obsługuje świadome odżywianie bez poświęcania smaku.
  • Łatwe przygotowanie: Szybko, praktycznie i idealny dla Codzienny lub w podróży.
  • Bezglutenowe: Dla kompatybilne, nowoczesne odżywianie – bo prawdziwe piękno nie zna granic.

Składniki

Hydrolizat kolagenu (28,2%), koncentrat białka serwatkowego (MLEKO) (zawiera emulgator (lecytyny)), mąka ryżowa, inulina, olej słonecznikowy (suszony rozpyłowo (olej słonecznikowy, syrop glukozowy)) MLEKO-każdy, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)), emulgator (lecytyny), mocno odtłuszczony proszek kakaowy (3,3%), fosforan dwuwapniowy, cytrynian potasu, łuska babki płesznik w proszku, olej rzepakowy (suszony rozpyłowo), olej rzepakowy, syrop glukozowy, MLEKO(białko, naturalny aromat), Magnesiumcytrynian, aromat, substancja zagęszczająca (mantan), kwas krynowy, pędy bambusa Exrak, 0,8%), substancja spulchniająca (sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii), glukonian cynku, octan DL-alfa-tokoferylu, siarczan żelaza, nikotynamid, octan retinylu, Calcium-D-pantotenian, chlorek chromu, glukonian miedzi, molibdenian sodu, cyjanokobalamina, siarczan manganu, glukonian manganu, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, mononitrat tiaminy, cholekaliferol, filochinon, kwas peroilomonoglutaminowy, jodek potasu, selenian sodu, D-biotyna.

Może zawierać śladowe ilości JAJKO, SOJA I ŁUBIN.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

Na 100 g Na 55 g
energia 1557 kJ/ 371 kcal 856 kJ/ 204 kcal
Tłuszcze 11 gramów 6,0 g
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g 1,0 g
węglowodany 17 gramów 9,6 g
w tym cukier 2,6 g 1,4 g
Błonnik pokarmowy 13 gramów 7,1 g
Protein 42 gramy 23 gramy
Sól 0,90 g 0,49

Aminokwasy na 100 g

Izoleucyna*

1168 mg

Leucyna*

2294 mg

Lizyna*

2210 mg

Walin*

1418 mg

Fenyloalanina*

917 mg

Treonina*

1460 mg

Metionina*

542 mg

Tryptofan*

250 mg

Glutamina

5254 mg

Asparagina

2794 mg

Arginina

2585 ​​mg

Prolina

4629 mg

Seryna

1710 mg

Alanina

3086 mg

Glicyna

6839 mg

Tyrozyna

626 mg

Histydyna

542 mg

Cysteina

292 mg
*Niezbędne aminokwasy

kompozycja

Na 100 g Na 55 g
Vitamin A 1010 mg (126%*) 556 ug (69%*)
Vitamin D 4,6 µg (91%*) 2,5 µg (50%*)
Vitamin mi 15 mg (124%) 8,2 mg (68%*)
Vitamin K 50 µg (67%*) 28 ug (37%*)
Vitamin C 218 mg (272%*) 120 mg (150%*)
Tiamina 1,4 mg (127%*) 0,8 mg (70%*)
Ryboflawina 1,8 mg (131%*) 1,0 mg (72%*)
niacyna 20 mg (128%*) 11 mg (70%*)
Vitamin B6 1,7 mg (124%*) 1,0 mg (68%*)
Kwas foliowy 269 ​​ug (135%*) 148 µg (74%*)
Vitamin B12 6,5 µg (260%*) 3,6 µg (143%*)
Biotyna 62 ug (124%*) 34 ug (68%*)
Kwas pantotenowy 7,6 mg (126%*) 4,2 mg (69%*)

wlot

Zalecenia dotyczące przygotowania i spożycia: 55 g proszku (ok.Wsyp 6 czubatych łyżek produktu do miski i dodaj 250 ml wody. Potrząsaj przez 20 sekund. Aby uzyskać pożądany efekt, jeden posiłek dziennie należy zastąpić tym zamiennikiem posiłku.

Ogłoszenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci! Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od ciepła, wilgoci i światła słonecznego. Zastąpienie jednego z posiłków w ciągu dnia w ramach diety niskokalorycznej, która koniecznie obejmuje inne produkty, tym zamiennikiem posiłku pomaga utrzymać wagę po utracie wagi. Upewnij się, że pijesz wystarczającą ilość płynów każdego dnia. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są ważne.

Nazwa handlowa: Zamiennik posiłku w diecie kontrolującej wagę. Proszek z kolagenem. VitaminZawiera minerały. Ze słodzikami.

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

Amazing Food (330g) - Mleczna Czekolada
Ten artykuł
Amazing Food (330g) - Mleczna Czekolada
Milk Chocolate, 330g
Cena regularna
€ 18,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 18,90

(€57,27/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt Matowy
Shaker (700ml) - Antracyt Matowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Strawberry Daiquiri</tc>
SqueeZero (65ml) - Strawberry Daiquiri
Strawberry Daiquiri, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g) - White Almond Coconut
White Almond Coconut, 18 x 40g
Cena regularna
€ 27,49
Cena regularna
€ 39,42
Cena sprzedaży
€ 27,49

(€38,18/1kg)

Contact Image
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich den Drink zu?

Mische 55 g Pulver mit 250 ml Wasser und schüttle den Mixbecher 20 Sekunden lang kräftig.

Ist der Drink vegan oder vegetarisch?

Nein. Er enthält Kollagen vom Rind und Molkeneiweiß aus Milch.

Ist das Produkt glutenfrei?

Ja. Das Produkt ist als glutenfrei gekennzeichnet.

Enthält das Pulver Zucker oder Süßungsmittel?

Beides. Das Pulver ist zuckerarm, aber nicht zuckerfrei. Zum Süßen werden Sucralose und Steviolglycoside aus Stevia verwendet.