-
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 3
Maxxers (49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 1,38 - Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena sprzedaży
-
€ 1,38
Bestsellery -
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Mleczna czekolada Pistacja KarmelMleczna czekolada pistacjowo-karmelowa
+ 3
Maxxers (49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,49
(€50,82/1kg)
Nowy -
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - Biała czekolada, pistacja, karmelBiała czekolada pistacjowa karmel
+ 2
Maxxers (24x49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
Nowy -
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - <tc>White Choc Peanut Caramel</tc>White Choc Peanut Caramel Maxxers (24x49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
Bestsellery -
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-Karmelowy
+ 2
Maxxers (24x49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 33,12 - Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena sprzedaży
-
€ 33,12
Bestsellery -
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - Mleczna czekolada, pistacja, karmelMleczna czekolada pistacjowo-karmelowa
+ 2
Maxxers (24x49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
Nowy -
<tc>Maxxers</tc> (12x49g) - <tc>White Choc Peanut Caramel</tc>White Choc Peanut Caramel Maxxers (12x49g)High Protein . Niskocukrowy. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 16,56 - Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena sprzedaży
-
€ 16,56
Nowy -
<tc>Maxxers</tc> (12x49g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 1
Maxxers (12x49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,88
(€50,82/1kg)
-
<tc>Matcha</tc> Bites (46g) - <tc>Matcha</tc>-TruskawkaMatcha -TruskawkaMatcha Bites (46g)Matcha spotyka białko – idealna przekąska- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€49,78/1kg)
Nowy -
<tc>Matcha</tc> Bites (24x46g) - <tc>Matcha</tc>-TruskawkaMatcha -TruskawkaMatcha Bites (24x46g)Matcha meets Protein – idealna przekąska- Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 54,96
(€49,78/1kg)
Nowy -
Masstodon (2000g) - <tc>Vanilla</tc>Masstodon (2000g)Vanilla + 2
Wspiera efektywny przyrost masy mięśniowej
- Cena regularna
-
€ 46,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 46,90
(€23,45/1kg)
-
Masstodon (2000g) - CzekoladaMasstodon (2000g)Czekolada
+ 2
Wspiera efektywne budowanie masy
- Cena regularna
-
€ 46,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 46,90
(€23,45/1kg)
-
Masstodon (2000g) - <tc>Strawberry</tc>Masstodon (2000g)Strawberry + 2
Wspiera efektywny przyrost masy mięśniowej
- Cena regularna
-
€ 46,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 46,90
(€23,45/1kg)
-
<tc>Maltodextrin</tc> (2000g)Neutral Maltodextrin (2000g)Szybko dostępne węglowodany
- Cena regularna
-
€ 21,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 21,90
(€10,95/1kg)
Vegan -
Maize Pudding (750g)Maize Pudding (750g)Neutral Idealne na śniadanie lub
Pre-Workout - Cena regularna
-
€ 9,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 9,90
(€13,20/1kg)
Vegan -
<tc>Magnesium</tc> Ultra Strong - 90 tabletek90 tabletek
+ 1
Magnesium Ultra StrongWysokiej jakości
Magnesium dla mięśni i energii- Cena regularna
-
€ 11,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 11,90
(€47,60/1kg)
Nowy Vegan -
<tc>Magnesium</tc> Ultra Strong - 180 tabletek180 tabletek
+ 1
Magnesium Ultra StrongWysokiej jakości
Magnesium dla mięśni i energii- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy Vegan -
<tc>Magnesium</tc> - 130 kapsułek130 kapsułek po 767 mg każda
Magnesium 300mg
Magnesium na kapsułkę- Cena regularna
-
€ 16,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 16,90
(€169,34/1kg)
-
Maca Origin 800 - 130 kapsułekMaca Origin 800130 kapsułek po 933 mg każda
z cynkiem & Ashwagandha
- Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€172,44/1kg)
-
Maca Origin 1300 - 260 Tricaps®Maca Origin 1300260 Tricaps® po 1470 mg każdy
z cynkiem & Ashwagandha
- Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€117,45/1kg)
-
Syrop LowCal Zero (1000ml) - <tc>Lemon Lime</tc>Syrop LowCal Zero (1000ml)Cytryna-Limonka
+ 6
Niskokaloryczny, owocowy, idealny na dietę & Sport
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€19,99/1l)
Vegan -
LowCal Syrup Zero (1000ml) - Przysmak leśnyLowCal Syrup Zero (1000ml)Marzanka
+ 6
Niskokaloryczny, owocowy, idealny na dietę & Sport
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€19,99/1l)
Vegan -
Syrop LowCal Zero (1000ml) - <tc>Peach Iced Tea</tc>Syrop LowCal Zero (1000ml)Peach Iced Tea + 6
Niskokaloryczny, owocowy, idealny na dietę & Sport
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€19,99/1l)
Vegan -
LowCal Syrop Zero (1000ml) - MultiowocowyLowCal Syrop Zero (1000ml)Wielowocowy
+ 6
Niskokaloryczny, owocowy, idealny na dietę & Sport
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€19,99/1l)
Vegan -
Syrop LowCal Zero (1000ml) - <tc>Cherry</tc>Syrop LowCal Zero (1000ml)Cherry + 6
Niskokaloryczny, owocowy, idealny na dietę & Sport
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€19,99/1l)
Vegan -
LowCal Syrup Zero (1000ml) - MalinaLowCal Syrup Zero (1000ml)Malina
+ 6
Niskokaloryczny, owocowy, idealny na dietę & Sport
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€19,99/1l)
Vegan -
Syrop LowCal Zero (1000ml) - ColaSyrop LowCal Zero (1000ml)Cola
+ 6
Niskokaloryczny, owocowy, idealny na dietę & Sport
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€19,99/1l)
Vegan -
Lipo Reduct 600 - 100 kapsułekLipo Reduct 600100 kapsułek po 733 mg
Wysokiej jakości suplement błonnikowy
- Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€285,13/1kg)
-
Light Sauce (285ml) - Wędzone BBQLight Sauce (285ml)Smoky BBQ
+ 2
Intensywny smak, mniej cukru.
- Cena regularna
-
€ 4,66 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 4,66
Nowy -
Light Sauce (285ml) - Miód MusztardowyLight Sauce (285ml)Miodowo-musztardowy
+ 2
Intensywny smak, mniej cukru.
- Cena regularna
-
€ 4,66 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 4,66
Nowy -
Lekki sos (285ml) - Sos do burgerówLekki sos (285ml)Sos do burgerów
+ 2
Intensywny smak, mniej cukru.
- Cena regularna
-
€ 4,66 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 4,66
Nowy -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) – Blueberry MuffinJagoda
+ 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
Nowy -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>White Salty Peanut + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 1,22 - Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena sprzedaży
-
€ 1,22
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>White Almond Coconut + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Orzechowy KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - <tc>Fudge Brownie</tc>Fudge Brownie + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 1,22 - Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena sprzedaży
-
€ 1,22
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Dark CookieDark Cookie + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Cookies and CreamCookies & Cream + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 1,22 - Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena sprzedaży
-
€ 1,22
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Karmel <tc>Fudge Brownie</tc>Caramel Fudge Brownie + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>White Salty Peanut + 2
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 21,96 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 21,96