-
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (12x100g) - Biała Czekolada CrispWhite Choc Crisp + 3
ZENITH® 50 Baton proteinowy (12x100g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 39,48 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 39,48
(€32,90/1kg)
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Orzechowy KarmelPeanut Caramel + 1
Softbite (12x50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (12x100g) - <tc>Peanut</tc>Peanut + 3
ZENITH® 50 Protein Baton (12x100g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 47,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 47,88
(€39,90/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (12x100g) - <tc>Coconut</tc>Coconut + 3
ZENITH® 50 Protein Baton (12x100g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 35,88 - Cena regularna
-
€ 47,88 - Cena sprzedaży
-
€ 35,88
-
Baton kolagenowy (12x40g) - <tc>Raspberry</tc>Baton kolagenowy (12x40g)Malina
+ 1
Batonik przekąskowy dla skóry & włosów
- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
Nutty Bar (12x40g) - Ciemna Czekolada OrzechowaNutty Bar (12x40g)Dark Chocolate OrzechProtein -Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
<tc>Prookie</tc> (16x45g) - Ciasteczka & ŚmietankaCookies & Cream Prookie (16x45g)Low Sugar Protein -Batonik Cookie- Cena regularna
-
€ 35,82 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 35,82
(€49,75/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (12x100g) - Brownie Chocolate CrispBrownie Chocolate Crisp + 3
ZENITH® 50 Protein Batoniki (12x100g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 47,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 47,88
(€39,90/1kg)
-
Collagen Bar (12x40g) - KokosCollagen Bar (12x40g)Kokos
+ 1
Batonik przekąskowy dla skóry & włosów
- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
Collagen Bar (12x40g) - KarmelCollagen Bar (12x40g)Karmel
Batonik przekąskowy dla skóry & włosów
- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
<tc>Matcha</tc> Bites (24x46g) - <tc>Matcha</tc>-TruskawkaMatcha -TruskawkaMatcha Bites (24x46g)Matcha meets Protein – idealna przekąska- Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 54,96
(€49,78/1kg)
Nowy -
Imperius (24x45g) - Ciasteczka & ŚmietankaImperius (24x45g)Cookies & Cream + 1
36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 37,90 - Cena regularna
-
€ 47,76 - Cena sprzedaży
-
€ 37,90
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Biała czekolada z pistacjamiBiała czekolada pistacjowa
Softbite (12x50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
Nowy -
Hike Bar (12x60g) - Ciemna CzekoladaHike Bar (12x60g)Dark Chocolate Baton energetyczny na drogę.
- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€33,17/1kg)
Vegan -
Hike Bar (12x60g) - Banan Czekolada & OrzechyHike Bar (12x60g)Banana Choc & Nuts
+ 1
Baton energetyczny na drogę.
- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€33,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> & Migdał (24x45g) - Migdał Podwójny KarmelPodwójny Karmel Migdałowy
Protein & Migdał (24x45g)Chrupiące migdały, Kremowy karmel
- Cena regularna
-
€ 36,90 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 36,90
-
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - Mleczna czekolada, pistacja, karmelMleczna czekolada pistacjowo-karmelowa
+ 2
Maxxers (24x49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
Nowy -
TrueBar® (12x45g) - Czekolada MigdałTrueBar® (12x45g)Czekoladowy Migdał
Białkowa przyjemność na każdą chwilę
- Cena regularna
-
€ 27,48 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,48
(€50,89/1kg)
Nowy -
Qrispie <tc>Protein</tc> Baton (16x45g) - Almond Cookie DoughQrispieCiasto Migdałowe
Protein Baton (16x45g)Protein spotyka chrupiące Crispies- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (16x45g) - <tc>White Almond Coconut Crisp</tc>White Almond Coconut Crisp + 1
ZENITH® 50 Protein Batoniki (16x45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€Inf/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - Ciasteczka & Śmietanka100%Cookies & Cream + 1
Whey Protein (10x30g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€96,33/1kg)
-
Imperius (24x45g) - Karmelowe CiastkoImperius (24x45g)Ciasteczka Karmelowe
+ 1
36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 47,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 47,76
(€44,22/1kg)
Nowy -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Blueberry MuffinJagoda
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 39,42
(€54,75/1kg)
Nowy -
Hike Bar (12x60g) - Jabłko CynamonHike Bar (12x60g)Jabłko Cynamon
+ 1
Baton energetyczny na wynos.
- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€33,17/1kg)
Vegan