Fitness Müsli (2000g) - Ciasteczka & Śmietanka
Fitness Müsli (2000g) - Ciasteczka & Śmietanka
Musli fitness
Fitness Muesli – Twoje Proteinbogate doświadczenie śniadaniowe

Rozpocznij dzień od mocnego zastrzyku energii dzięki IronMaxx® Musli Fitness! Z maksymalnie 26 gramów Protein I 13 g błonnika na 100 g Idealnie łączy w sobie przyjemność i funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy jest owocowy, czy czekoladowy – ten VeganMuesli zawiera 30% mniej cukru W odróżnieniu od tradycyjnych musli nie zawiera substancji słodzących i zapewnia długotrwałe uczucie sytości.

Idealny dla każdego, kto Fitness i smak chcesz je połączyć – całkowicie bez składników zwierzęcych.

Fakty

  • Super pyszne chrupiące musli o wysokiej zawartości Proteinwynagrodzenie – idealny dla ProteinBogaty początek dnia.
  • Obniżona zawartość cukru: O 30% mniej cukru niż w przypadku tradycyjnych musli, co pozwala na świadomą przyjemność.
  • Wysoka zawartość błonnika – zapewnia długotrwałe uczucie sytości i wspomaga trawienie.
  • Vegan i bez słodzików – idealne dla świadomej, roślinnej diety.
  • Gotowe do spożycia i pyszne: Można je po prostu pić z mlekiem lub jego zamiennikiem, z kawałkami czekolady, ciasteczek lub owoców, w zależności od rodzaju napoju.

Składniki

Składniki:SOJApłatki OWIESpłatki, chrupki (21%)Owies pełnoziarnistypłatki, cukier, chrupki ryżowe (mąka ryżowa, GLUTEN(Cukier, sól), syrop oligofruktozowy, olej palmowy, GLUTEN, CoconutStarty, naturalny aromat, oligofruktoza, olej słonecznikowy, chrupki zbożowe (mąka ryżowa, GLUTEN(cukier, sól), kakao w proszku, PSZENICA ORKISZOWA PEŁNOZIARNISTApłatki, koncentrat soku owocowego (winogronowy, jabłkowy, gruszkowy), sól, przeciwutleniacz (wyciągi bogate w tokoferole), kawałki kruchego ciasta zawierające kakao (PSZENICAmąka, kakao w proszku, cukier trzcinowy, Coconutolej, syrop z buraków cukrowych, Vanilla-Ekstrakt, sól morska), fruktoza,SOJAchrupki z kakao (SOJAbiałko jaja, semolina ryżowa, cukier, mocno odtłuszczone kakao w proszku, SOJAmąka, sól, naturalny aromat), SOJAchrupki (SOJAbiałko jaja, semolina ryżowa, SOJAmąka, sól), nasiona słonecznika, chrupki ryżowe (mąka ryżowa, OWIESmąka, PSZENICAmąka, cukier, JĘCZMIEŃmąka słodowa, sól), mocno odtłuszczone kakao w proszku, PSZENICAchrupki (PSZENICAmąka, cukier, mocno odtłuszczone kakao w proszku, PSZENICAsłód, sól, naturalny aromat), aromat.

Może zawierać śladowe ilości JAJKO, MLEKO, ORZECHY DRZEWNE, SEZAM I ŁUBIN.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

na 100 g na 50 g
energia 1696 kJ/405 kcal 848 kJ/202 kcal
Tłuszcz 14 gramów 6,9 g
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone 3,3 g 1,7 g
węglowodany 39 gramów 19 gramów
w tym cukier 11 gramów 5,6 g
Błonnik pokarmowy 12 gramów 6,1 g
białko 25 gramów 13 gramów
Sól 0,32 g 0,16 g

wlot

Notatki: ProteinPrzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są ważne.

składowaniePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, chroniąc od ciepła, wilgoci i światła słonecznego.

Nazwa handlowa: ProteinBogata mieszanka musli. Smak: różnorodny Sorten.Ohne Słodzik.

Zalecenia dotyczące spożyciaSpożywać 1 porcję (50g) dziennie, aby uzyskać pożądany efekt.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

Fitness Müsli (2000g) - Ciasteczka & Śmietanka
Ten artykuł
Fitness Müsli (2000g) - Ciasteczka & Śmietanka
Cookies & Cream, 2000g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€12,95/1kg)

<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada Pistacja
Proteino (12x30g) - Biała Czekolada Pistacja
Biały Chocolate Pistacja, 12 x 30g
Cena regularna
€ 13,32
Cena regularna
€ 23,88
Cena sprzedaży
€ 13,32

(€37,00/1kg)

Contact Image
<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Lodowy Niebieski
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Lodowy Niebieski
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich das Müsli zu?

Gib 50 g Müsli in eine Schüssel und ergänze Milch, einen Pflanzendrink oder Joghurt nach Geschmack. Du kannst es direkt genießen.

Ist das Müsli vegan?

Ja, das Müsli ist vegan. Mit einem Pflanzendrink oder einer pflanzlichen Joghurtalternative bleibt auch dein Frühstück vegan.

Ist „ohne Süßungsmittel“ dasselbe wie „zuckerfrei“?

Nein. Das Müsli enthält Zucker, wird aber ohne Süßungsmittel wie Sucralose oder Steviolglycoside hergestellt.

Ist das Müsli glutenfrei?

Nein, es enthält glutenhaltige Getreidezutaten.

Ergänzende Angaben

¹ Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.