Chunked (150g) - Truskawka
Chunked
IronMaxx® Chunked - Słodycz na nowo przemyślana – intensywny smak bez nadmiaru cukru.

IronMaxx® Chunked to wszechstronny Veganproszek smakowy do aromatyzowania i słodzenia potraw i napojów. Czy to w twarogu, jogurcie, owsiance czy napojach – już niewielka ilość Chunked zapewnia intensywny smak zgodnie z Twoim ulubionym smakiem.

Dzięki wysokiej słodkości już 3 g zastępuje słodycz około 50 g cukru , co umożliwia świadome odżywianie z pełnym smakiem. Łatwa aplikacja i duża różnorodność smaków czynią Chunked idealnym towarzyszem na co dzień.

Fakty

  • Intensywny smak: Idealny do aromatyzowania twarogu, jogurtu, owsianki lub napojów
  • Wysoka słodkość: 3 g odpowiadają mniej więcej słodkości 50 g cukru
  • Wszechstronne zastosowanie: Idealny do słodzenia i udoskonalania różnych potraw
  • Vegan: Odpowiedni dla diety roślinnej
  • Niska ilość użycia: Już małe ilości zapewniają intensywny smak
  • Łatwa aplikacja: Szybko mieszany i elastycznie dozowany

Składniki

Inulina, proszek z owoców truskawek (Strawberryn, Maltodextrin, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), aromat, suszone kawałki truskawek, sól, barwnik spożywczy (proszek z soku z buraków czerwonych), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii), laktaza.

Może zawierać śladowe ilości GLUTENU, JAJ, SOI, MLEKA i ŁUBINU.

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 3 g
Energia1077 kJ / 259 kcal32 kJ / 8 kcal
Tłuszcz0,5 g< 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone< 0,1 g < 0,1 g
Węglowodany35,8 g1,1 g
w tym cukry20,6 g0,6 g
Białko1,4 g< 0,1 g
Sól4,99 g0,15 g

Sposób użycia

Przygotowanie: 3 g proszku smakowego (ok. 1 Dosing Spoon) wymieszać z 300 g twarogu lub jogurtu.

Zalecenia dotyczące spożycia: Używać według potrzeb do aromatyzowania i słodzenia potraw i napojów.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu chronionym przed ciepłem, wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Uwaga: Wartości odżywcze odnoszą się tylko do Chunked Aromapulver. Dodane produkty spożywcze mogą zmieniać wartości odżywcze.

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

Chunked (150g) - Truskawka
Ten artykuł
Chunked (150g) - Truskawka
Truskawka, 150g
Cena regularna
€ 10,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 10,99

(€73,27/1kg)

Proteccino (500g) - Cappuccino
Proteccino (500g) - Cappuccino
Cappuccino, 500g
Cena regularna
€ 28,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 28,90

(€57,80/1kg)

Contact Image
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
100% Whey Protein (500g) - Dubai Chocolate Style
Dubai Chocolate Style, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Biała czekolada z pistacjami
Softbite (12x50g) - Biała czekolada z pistacjami
Biała czekolada pistacjowa, 12 x 50g
Cena regularna
€ 29,88
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 29,88

(€49,80/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie viel Pulver brauche ich für eine Portion?

Verrühre 3 g Pulver, etwa einen Dosierlöffel, mit 300 g Quark oder Joghurt.

Kann ich das Pulver auch in Porridge oder Drinks verwenden?

Ja, es eignet sich auch zum Aromatisieren und Süßen von Porridge, Drinks und anderen Speisen. Rühre es nach Geschmack ein.

Ist das Pulver für eine vegane Ernährung geeignet?

Ja, das Geschmackspulver ist vegan. Verwende für eine vegane Zubereitung beispielsweise eine pflanzliche Joghurtalternative.

Ergänzende Angaben

¹ Art und Zusammensetzung der Stückchen variieren je nach Geschmacksrichtung.