100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
100% Whey Protein
Klasyk IronMaxx® : Idealny na twój sportowy dzień codzienny

IronMaxx® 100% Whey Protein należy do najpopularniejszych Proteinshake'ów do budowy mięśni, regeneracji i fazy diety. Zawiera do 80% białka, pełny profil aminokwasowy (w tym BCAA & EAA) i kremowy smak, co czyni go idealnym towarzyszem na co dzień w fitnessie.

To Whey Protein przekonuje szybkim wchłanianiem składników odżywczych, doskonałą rozpuszczalnością i Sugar-free recepturą. Dostępny w wielu pysznych smakach – łatwy do przygotowania, kremowy, bez grudek i idealny do sportu, budowy mięśni i świadomego odżywiania.

Fakty

  • Wysokodawkowane Whey Protein: Nasza serwatkaProtein to idealny suplement dla twojego Proteinbogatego dnia.
  • Budowa mięśni & Utrzymanie: Proteine wspierają budowę i utrzymanie masy mięśniowej – idealne do treningu & regeneracji.
  • Niezrównany smak: Dostępne w wielu pysznych smakach, z doskonałą rozpuszczalnością – gwarantowane bez grudek.
  • Przygotowanie z myślą o kaloriach: Zalecenie: Mieszaj z wodą zamiast mleka – dla kremowej przyjemności bez zbędnych kalorii.
  • Low Sugar: Odpowiednie zarówno dla faz masowych, jak i dla faz diety i definicji.
  • Premium aminogram: Z pełnym profilem aminokwasowym, w tym BCAA & EAA.
  • Czysta receptura: Bez konserwantów, bez aspartamu i słodzone glikozydami stewiolowymi z stewii & sukralozą.
  • Wyprodukowano w Niemczech: Doskonała jakość* i wyjątkowy stosunek jakości do ceny.

Składniki

Koncentrat białka serwatkowego (MLEKO) (94%) (zawiera emulgator (lecytyny)), aromat, cynamon (1,2%), substancja zagęszczająca (ksantan), barwnik (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin), sól, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii).

Może zawierać śladowe ilości GLUTENU, JAJ, SOI i ŁUBINU.

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 50 g
Energia 1629 kJ / 385 kcal 815 kJ / 193 kcal
Tłuszcze 6,2 g 3,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,6 g 1,8 g
Węglowodany 11 g 5,4 g
w tym cukry 9,9 g 4,9 g
Białko 71 g 36 g
Sól 0,96 g 0,48 g

Aminokwasy na 100g

Isoleucyna*4254 mg
Leucyna*7941 mg
Lizyna*6381 mg
Walina*4041 mg
Fenyloalanina*2411 mg
Treonina*4679 mg
Metionina*1489 mg
Tryptofan*1347 mg
Glutamina11628 mg
Asparagina7374 mg
Arginina2198 mg
Prolina3474 mg
Seryna3687 mg
Alanina3474 mg
Glicyna1347 mg
Tyrozyna2269 mg
Histydyna1419 mg
Cysteina1489 mg
*Niezbędne aminokwasy

Spożycie

Przygotowanie i zalecenia dotyczące spożycia

50g proszku (ok.4 czubate łyżki stołowe) i 250 ml zimnej wody wlać do shakera i wstrząsać przez 20 sekund. Spożywać do 4 porcji dziennie. Zaleca się spożycie przed sportem lub zawodami, bezpośrednio po treningu i przed snem.

Uwaga

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed ciepłem, wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Proteinprzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne. Zgodnie z praktyką handlową.

Banner
Często kupowane razem

Wykorzystaj w pełni swoje treningi dzięki tym kombinacjom produktów

100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
Ten artykuł
100% Whey Protein (500g) - Pistacja z cynamonową bułeczką
Pistacjowa bułeczka cynamonowa, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Antracyt
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Antracyt
Cena regularna
€ 15,48
Cena regularna
€ 19,90
Cena sprzedaży
€ 15,48
Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Maxxers (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Mleczna czekolada pistacjowo-karmelowa, 49g
Cena regularna
€ 2,49
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Dodatkowe informacje

¹ Zawartość białka może wynosić do 80% w zależności od rodzaju

² BCAA i EAA są naturalnymi składnikami białka serwatkowego