100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>
100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>
100% Whey Protein
Ten IronMaxx® Klasyka: idealna na co dzień, w sportowym stylu

IronMaxx® 100% Whey Protein jest jednym z najpopularniejszych koktajli proteinowych Budowanie mięśni, regeneracja I Fazy ​​dietyZawiera do 80% białka, kompletny profil aminokwasów (w tym BCAA I EAA) i kremowy smak sprawiają, że jest to idealny dodatek do codziennej rutyny fitness.

Dzięki szybsze wchłanianie składników odżywczych, doskonała rozpuszczalność I Sugar-freeprzepis r To przekonuje ProteinWstrząsaj w każdym calu. Ciesz się różnorodnością pysznych smaków – bez grudek, kremowych, łatwych w przygotowaniu – i doświadcz najwyższej jakości dla treningu, budowania mięśni i świadomego odżywiania.

Fakty

  • Wysoka dawka i skuteczność: Nasz Whey Protein (serwatka)Protein) jest idealnym suplementem diety dla Twojego Proteinbogate życie codzienne.
  • Budowa i utrzymanie masy mięśniowej: ProteinUdowodniono, że wspomagają utrzymanie i wzrost masy mięśniowej – są idealne w trakcie treningu i regeneracji.
  • Niezrównany smak: Dostępne w wielu pysznych wariantach, o doskonałej rozpuszczalności – całkowicie bez grudek.
  • Przygotowanie z uwzględnieniem obniżonej kaloryczności: Zalecenie: Zamiast mleka wymieszaj z wodą – dla uzyskania kremowej konsystencji bez zbędnych kalorii.
  • Low Sugar: Doskonale nadaje się zarówno do fazy budowania masy mięśniowej i mięśniowej, jak i do fazy diety i definiowania sylwetki.
  • Premium Aminogram: Pełny profil aminokwasów, obejmujący BCAA i EAA dla maksymalnej skuteczności.
  • Czysta formuła: Bez konserwantów, bez aspartamu, słodzone glikozydami stewiolowymi ze stewii i sukralozą.
  • Wyprodukowano w Niemczech: Najwyższa jakość* i bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny.

Składniki

Koncentrat białka serwatkowego (MLEKO) (93%) (zawiera emulgator (lecytyny)), mocno odtłuszczony proszek kakaowy (5,5%), aromat, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii).

Może zawierać śladowe ilości JAJKO, SOJA, GLUTEN I ŁUBIN.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

na 100 g na 30 g
energia 1635 kJ/387 kcal 491 kJ/116 kcal
Tłuszcze 7,1 g 2,1 g
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone 4,0 g 1,2 g
węglowodany 6,9 g 2,1 g
w tym cukier 5,8 g 1,7 g
Protein 73 gramy 22 gramy
Sól 0,76 g 0,23 g

Aminokwasy na 100 g

Izoleucyna*4374 mg
Leucyna*7946 mg
Lizyna*6561 mg
Walin*4010 mg
Fenyloalanina*2406 mg
Treonina*4739 mg
Metionina*1531 mg
Tryptofan*1312 mg
Glutamina12320 mg
Asparagina7655 mg
Arginina2114 mg
Prolina4010 mg
Seryna3864 mg
Alanina3499 mg
Glicyna1385 mg
Tyrozyna2187 mg
Histydyna1385 mg
Cysteina1604 mg

*Niezbędne aminokwasy

wlot

Zalecane spożycie i przygotowanie: Wsyp 30 g proszku (1 saszetkę) do shakera i zalej 150 ml zimnej wody. Potrząsaj przez 20 sekund. Zaleca się spożycie przed uprawianiem sportu lub zawodami, bezpośrednio po treningu i przed snem.

Składowanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, chroniąc od ciepła, wilgoci i światła słonecznego.

Ogłoszenie: ProteinPrzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są ważne.

Nazwa handlowa: Koncentrat białka serwatkowego do przygotowywania napojów sportowych. Ze słodzikami. Smak: Milk Chocolate.

Banner

Opracowany na bazie wody

Wyjątkowo pyszne w ponad 30 smakach

Niska zawartość tłuszczu

100% smaku w wodzie

Smaki

z glikozydami stewiolowymi

Bez konserwantów

Wysoka zawartość białka

Często kupowane razem

Wykorzystaj w pełni swoje treningi dzięki tym kombinacjom produktów

100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>
Ten artykuł
100% Whey Protein (10x30g) - Milk Chocolate
Milk Chocolate, 300 g
Cena regularna
€ 28,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 28,90

(€96,33/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Shaker (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Maxxers (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Mleczna czekolada pistacjowo-karmelowa, 49g
Cena regularna
€ 2,49
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Strawberry Daiquiri</tc>
SqueeZero (65ml) - Strawberry Daiquiri
Strawberry Daiquiri, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Dodatkowe informacje

¹ Zawartość białka może wynosić do 80% w zależności od rodzaju

² BCAA i EAA są naturalnymi składnikami białka serwatkowego