100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - <tc>Orange</tc>
100% BCAA + Glutamine zero
Czysta moc mięśni: BCAA + glutamina + Vitamin B6 – całkowicie bez cukru
IronMaxx® BCAA + Glutamine zero Orange zapewnia Ci idealne połączenie niezbędnych aminokwasów, glutaminy i Vitamin B6 – całkowicie bez cukru. Z wysoką zawartością BCAA w optymalnych proporcjach i owocowymi, orzeźwiającymi smakami, takimi jak mango, Cherry Niezależnie od tego, czy preferujesz smak malinowy, czy inne, ten napój w proszku idealnie sprawdzi się podczas treningu. Zarówno przed, w trakcie, jak i po treningu, jego doskonała rozpuszczalność i pełnia smaku sprawiają, że każda porcja to prawdziwa uczta. Wspomaga wzrost i regenerację mięśni – bez kompromisów w kwestii smaku i funkcji.

Fakty

  • BCAA to niezbędne aminokwasy, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć.
  • BCAA i aminokwas glutamina są często suplementami wspomagającymi wzrost mięśni.
  • Optymalna kombinacja BCAA, proszku glutaminy i glutaminianów w proporcjach 2:1:1 Vitamin B6
  • Idealna dawka 7000 mg BCAA i glutaminy w porcji!
  • Całkowicie bez dodatku cukru, w 100 ml napoju gotowego do spożycia!
  • Nadaje się do budowania masy mięśniowej i stosowania diety
  • Dostępny w wielu orzeźwiających, owocowych wariantach.
  • Dla VeganOdpowiednie dla mężczyzn i wegetarian!

Składniki

Mieszanina aminokwasów (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, L-glutamina, emulgator (lecytyny)), inulina, zakwaszacz (kwas cytrynowy), aromat, barwnik (karoten), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe), zagęszczacz (guma ksantanowa), chlorowodorek pirydoksyny.

Może zawierać śladowe ilości GLUTEN, SOJA, ŁUBIN, JAJKO I MLEKO.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

Na 100 gNa porcję (15 g)
energia 1300 kJ/310 kcal 195 kJ/47 kcal
Tłuszcze 0 gramów 0 gramów
w tym nasycone 0 gramów 0 gramów
węglowodany 5,9 g 0,9 g
w tym cukier 3,6 g < 0,5 g
Protein 47,0 g 7,0 g
Sól 0,25 g 0,04 g

kompozycja

Leucyna***

3000 mg

Walin***

1500 mg

Izoleucyna***

1500 mg

Glutamina

1000 mg

Vitamin B6

2,0 mg (143%****)

*** BCAA = aminokwasy rozgałęzione **** RWS (Rozporządzenie (UE) nr 1169/2011 = % referencyjnej wartości spożycia)

wlot

Zalecenia dotyczące przygotowania i spożycia

Stosować jedną porcję dziennie. Dodać 15 g proszku (ok. 1 czubatą łyżkę stołową) i 200 ml zimnej wody do miski i energicznie potrząsać przez 20 sekund.

Ogłoszenie

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji! Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła słonecznego.

Banner

Ergänzende Angaben

¹ Pro Portion (15 g): 3.000 mg L-Leucin, je 1.500 mg L-Isoleucin und L-Valin sowie 1.000 mg L-Glutamin.

² Zuckerfrei bezogen auf 100 ml verzehrfertiges Getränk bei Zubereitung nach Packungsanweisung.

FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich IronMaxx® 100% BCAAs + Glutamine Zero zu?

Gib 15 g Pulver (ca. einen gehäuften Esslöffel) in 200 ml kaltes Wasser und schüttle die Mischung im Mixbecher 20 Sekunden lang kräftig.

Wie viele Portionen enthält eine Dose?

Die 500-g-Dose enthält 33 Portionen à 15 g.

Welche Aminosäuren enthält eine Portion?

Eine Portion enthält 3.000 mg L-Leucin, 1.500 mg L-Isoleucin, 1.500 mg L-Valin und 1.000 mg L-Glutamin. Die BCAAs liegen im Verhältnis 2:1:1 vor.

Ist das Getränk zuckerfrei?

Ja. Bei Zubereitung nach Packungsanweisung ist das verzehrfertige Getränk zuckerfrei, bezogen auf 100 ml.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - <tc>Orange</tc>
Ten artykuł
100% BCAA + Glutamine Zero (500g) - Orange
Orange, 500g
Cena regularna
€ 29,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 29,90

(€59,80/1kg)

<tc>Water Gallon</tc> (2200ml) - Matowa czerń
Water Gallon (2200ml) - Matowa czerń
Czarny, Matt
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90
Contact Image
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
100% Whey Protein (500g) - Dubai Chocolate Style
Dubai Chocolate Style, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
Proteccino (500g) - Cappuccino
Proteccino (500g) - Cappuccino
Cappuccino, 500g
Cena regularna
€ 28,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 28,90

(€57,80/1kg)

Contact Image
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Blondie Brownie
Proteino (12x30g) - Blondie Brownie
Blondie Brownie, 12 x 30g
Cena regularna
€ 13,32
Cena regularna
€ 23,88
Cena sprzedaży
€ 13,32

(€37,00/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00