100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - Mango
100% BCAA + Glutamine zero
IronMaxx® BCAA + Glutamine Zero – Sugar-free Moc aminokwasów o smaku owocowym

BCAA + Glutamine Zero z IronMaxx® zapewnia Ci potężną kombinację niezbędne aminokwasy, glutamina i Vitamin B6 - całkowicie bez cukruProszek o orzeźwiającym smaku mango zachwyca doskonała rozpuszczalność i owocowym smaku.

Idealny jako Orzeźwiający napój do picia w trakcie lub po treningu Skutecznie wspiera Cię w Budowanie mięśni i fazy dietyZoptymalizowana formuła dostarcza Twoim mięśniom ukierunkowane i niezawodne odżywienie, niezbędne do osiągnięcia Twoich celów na siłowni.

Fakty

  • Niezbędne aminokwasy: Organizm nie potrafi sam produkować BCAA, dlatego należy je dostarczać suplementami.
  • Optymalne wsparcie mięśni: BCAA i glutamina w szczególności wspomagają wzrost i regenerację mięśni.
  • Idealny stosunek: Optymalna kombinacja BCAA, proszku glutaminy i glutaminianów w proporcjach 2:1:1 Vitamin B6
  • Formuła o wysokiej dawce: 7000 mg BCAA i glutaminy w porcji dla maksymalnej skuteczności
  • Sugar-free Rozwiązanie: Całkowicie bezcukrowy, gotowy do spożycia w 100 ml napoju
  • Wszechstronny w zastosowaniach: Idealny zarówno w fazie budowania masy mięśniowej, jak i w fazie diety
  • Orzeźwiająca różnorodność smaków: Dostępny w wielu odmianach owocowych, takich jak mango, Cherry i malinowy
  • Dla wszystkich wzorców żywieniowych: Również dla VeganOdpowiednie dla niego i wegetarian

Składniki

Mieszanina aminokwasów (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, L-glutamina, emulgator (lecytyny)), inulina, zakwaszacz (kwas cytrynowy), aromat, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe), barwnik (karoten), chlorowodorek pirydoksyny.

Może zawierać śladowe ilości GLUTEN, SOJA, ŁUBIN, JAJKO I MLEKO.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

Na 100 gNa porcję (15 g)
energia 1300 kJ/310 kcal 195 kJ/47 kcal
Tłuszcze 0 gramów 0 gramów
w tym nasycone 0 gramów 0 gramów
węglowodany 4,7 g 0,7 g
w tym cukier 3,3 g < 0,5 g
Protein 47,0 g 7,0 g
Sól 0,32 g 0,05 g

kompozycja

Leucyna***

3000 mg

Walin***

1500 mg

Izoleucyna***

1500 mg

Glutamina

1000 mg

Vitamin B6

2,0 mg (143%****)

*** BCAA = aminokwasy rozgałęzione **** RWS (Rozporządzenie (UE) nr 1169/2011 = % referencyjnej wartości spożycia)

wlot

Zalecenia dotyczące przygotowania i spożycia

Stosować jedną porcję dziennie. Dodać 15 g proszku (ok. 1 czubatą łyżkę stołową) i 200 ml zimnej wody do miski i energicznie potrząsać przez 20 sekund.

Ogłoszenie

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji! Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła słonecznego.

Banner

Ergänzende Angaben

¹ Pro Portion (15 g): 3.000 mg L-Leucin, je 1.500 mg L-Isoleucin und L-Valin sowie 1.000 mg L-Glutamin.

² Zuckerfrei bezogen auf 100 ml verzehrfertiges Getränk bei Zubereitung nach Packungsanweisung.

FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich IronMaxx® 100% BCAAs + Glutamine Zero zu?

Gib 15 g Pulver (ca. einen gehäuften Esslöffel) in 200 ml kaltes Wasser und schüttle die Mischung im Mixbecher 20 Sekunden lang kräftig.

Wie viele Portionen enthält eine Dose?

Die 500-g-Dose enthält 33 Portionen à 15 g.

Welche Aminosäuren enthält eine Portion?

Eine Portion enthält 3.000 mg L-Leucin, 1.500 mg L-Isoleucin, 1.500 mg L-Valin und 1.000 mg L-Glutamin. Die BCAAs liegen im Verhältnis 2:1:1 vor.

Ist das Getränk zuckerfrei?

Ja. Bei Zubereitung nach Packungsanweisung ist das verzehrfertige Getränk zuckerfrei, bezogen auf 100 ml.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - Mango
Ten artykuł
100% BCAA + Glutamine Zero (500g) - Mango
Mango, 500g
Cena regularna
€ 29,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 29,90

(€59,80/1kg)

<tc>Water Gallon</tc> (2200ml) - Matowa czerń
Water Gallon (2200ml) - Matowa czerń
Czarny, Matt
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90
Contact Image
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
100% Whey Protein (500g) - Dubai Chocolate Style
Dubai Chocolate Style, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
Proteccino (500g) - Cappuccino
Proteccino (500g) - Cappuccino
Cappuccino, 500g
Cena regularna
€ 28,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 28,90

(€57,80/1kg)

Contact Image
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Blondie Brownie
Proteino (12x30g) - Blondie Brownie
Blondie Brownie, 12 x 30g
Cena regularna
€ 13,32
Cena regularna
€ 23,88
Cena sprzedaży
€ 13,32

(€37,00/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00