-
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - CzekoladaCzekolada
+ 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 24
Whey Protein (2350g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 109,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 109,99
(€46,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Pure Dark Cocoa</tc>100%Pure Dark Cocoa + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate CrispBrownie Chocolate Crisp ZENITH® 50 Baton proteinowy (16x45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Waniliowo-czekoladowe kawałki100%Wanilia
Chocolate Kawałek+ 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - Ciemne Kruche CiastkoProteccino (500g)Dark Cookie Crumble
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery Nowy -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Ciemna czekolada z kokosem100%Dark Chocolate Kokos+ 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free sVegan esProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - CzekoladaCzekolada
+ 7
Protein 30Protein Batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
100% <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Czekolada100%Czekolada
+ 1
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free s Napój izolat- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
Proteccino (500g) - Bezkofeinowe CappuccinoProteccino (500g)Kawa bezkofeinowa Cappuccino
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy -
Nutty Bar (40g) - Mleczna czekolada z karmelem i pekanamiNutty Bar (40g)Mleko Karmelowe Pecan
Chocolate + 1
Protein -Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€49,75/1kg)
-
Nutty Bar (12x40g) - Pekanowy Karmel Mleczna CzekoladaNutty Bar (12x40g)Mleko Karmelowe Pecan
Chocolate Protein -Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
Imperius (24x45g) - Czekoladowe BrownieImperius (24x45g)Chocolate -Brownie36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 37,90 - Cena regularna
-
€ 47,76 - Cena sprzedaży
-
€ 37,90
-
100% Izolat Roślinny (500g) - Kremowa Czekolada100% Izolat Roślinny (500g)Creamy Chocolate + 2
Czysty roślinny
Protein izolat- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
(€39,80/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - Ciasteczka & CzekoladaCookies & Chocolate + 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 27,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
100% Mleko-<tc>Protein</tc> (500g) - Mleczna Czekolada100% Mleko-Milky-
Chocolate + 2
Protein (500g)Kremowe mleko
Protein - Cena regularna
-
€ 25,00 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,00
(€50,00/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (12x100g) - Biała Czekolada CrispWhite Choc Crisp + 3
ZENITH® 50 Baton proteinowy (12x100g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 39,48 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 39,48
(€32,90/1kg)
-
<tc>Whey</tc> ZERO (2270g) - <tc>Milk Chocolate</tc>Milk Chocolate + 1
Whey ZERO (2270g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 99,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 99,90
(€44,01/1kg)
-
Amazing Food (330g) - Mleczna CzekoladaAmazing Food (330g)Milk Chocolate + 2
Zamiennik posiłku z
Protein & kolagenem- Cena regularna
-
€ 18,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,90
(€57,27/1kg)
-
Hike Bar (60g) - Banan Czekolada & OrzechyHike Bar (60g)Banana Choc & Nuts
+ 2
Baton energetyczny na drogę.
- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€33,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - <tc>White Chocolate Vanilla</tc>White Chocolate Vanilla + 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 27,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
Nutty Bar (40g) - Ciemna Czekolada OrzechowaNutty Bar (40g)Dark Chocolate Orzech+ 1
Protein -Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€49,75/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>White Chocolate Strawberry</tc>100%White Chocolate Strawberry + 24
Whey Protein (2350g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 109,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 109,99
(€46,80/1kg)
-
Nutty Bar (12x40g) - Ciemna Czekolada OrzechowaNutty Bar (12x40g)Dark Chocolate OrzechProtein -Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
Müsli Fitness (2000g) - CzekoladaMüsli Fitness (2000g)Chocolate + 2
High Protein Musli śniadaniowe- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€12,95/1kg)
Vegan -
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (12x100g) - Brownie Chocolate CrispBrownie Chocolate Crisp + 3
ZENITH® 50 Protein Batoniki (12x100g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 47,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 47,88
(€39,90/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Pudding (300g) - CzekoladaCzekolada
+ 1
Protein Pudding (300g)Kremowy budyń
Protein z zawartością białka do 84%- Cena regularna
-
€ 14,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 14,90
(€49,67/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>White Chocolate Strawberry</tc>100%White Chocolate Strawberry + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
Hike Bar (12x60g) - Ciemna CzekoladaHike Bar (12x60g)Dark Chocolate Baton energetyczny na drogę.
- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€33,17/1kg)
Vegan -
100% Kazeina <tc>Protein</tc> (2000g) - Czekolada100% KazeinaCzekolada
+ 2
Protein (2000g)Wolno uwalniający się
Protein - Cena regularna
-
€ 80,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 80,90
(€40,45/1kg)
-
Hike Bar (60g) - Ciemna czekoladaHike Bar (60g)Dark Chocolate + 2
Baton energetyczny na drogę.
- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€33,17/1kg)
Vegan -
Instant Oats (2000g) - CzekoladaInstant Oats (2000g)Czekolada
+ 4
Złożone węglowodany – energia w sekundach.
- Cena regularna
-
€ 14,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 14,90
(€7,45/1kg)
Vegan -
Hike Bar (12x60g) - Banan Czekolada & OrzechyHike Bar (12x60g)Banana Choc & Nuts
+ 1
Baton energetyczny na drogę.
- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€33,17/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - Biała czekolada100%Biała czekolada
+ 24
Whey Protein (2350g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 109,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 109,99
(€46,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (100g) - <tc>White Choc Crisp</tc>White Choc Crisp + 2
ZENITH® 50 Baton proteinowy (100g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 3,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 3,29
(€32,90/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (100g) - <tc>Stracciatella</tc> ChrupiącyStracciatella Chrupiący+ 1
ZENITH® 50 Protein Baton (100g)Baton wysokobiałkowy z 50g białka
- Cena regularna
-
€ 3,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 3,29
(€2,74/1kg)
Nowy -
Masstodon (2000g) - CzekoladaMasstodon (2000g)Czekolada
+ 2
Wspiera efektywne budowanie masy
- Cena regularna
-
€ 46,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 46,90
(€23,45/1kg)
-
Easy Gain (2000g) - CzekoladaEasy Gain (2000g)Czekolada
Weight Gainer zWhey Protein - Cena regularna
-
€ 34,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 34,90
(€17,45/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Biała czekolada100%Biała czekolada
+ 28
Whey Protein (900g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
Fitness Müsli (500g) - CzekoladaFitness Müsli (500g)Chocolate + 2
High Protein Musli śniadaniowe- Cena regularna
-
€ 6,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 6,90
(€13,80/1kg)
Vegan