-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - PaprykaPapryka
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
Miarka (16 cm)Miarka (16 cm)16cm
+ 1
Miarka o średnicy 16 cm umożliwia precyzyjne dozowanie
- Cena regularna
-
€ 0,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 0,99
-
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Vanilla Dream</tc>100%Vanilla Dream + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan jestProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Bestsellery Vegan -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Cookies & Cream100%Cookies & Cream + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan toProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Bestsellery Vegan -
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - WiśniaWiśnia
SqueeZero (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 4,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,99
(€76,77/1l)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>100%Chocolate Mousse + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
-
<tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - Śmietana i cebula & OnionŚmietana & Cebula
+ 2
Protein Chips 3.0 (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - Jabłko ŻurawinaApple-Cranberry + 9
SqueeZero (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 4,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,99
(€76,77/1l)
Bestsellery Nowy Vegan -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Sernik z jagodami100%Sernik jagodowy
+ 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan jestProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada PistacjaBiały
Chocolate Pistacja+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
Bestsellery -
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - <tc>Caramel</tc>Caramel + 8
Flavour Drops (50ml)Maksymalny smak, zero cukru
- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Karmel <tc>Fudge Brownie</tc>Caramel Fudge Brownie + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
Proteccino (30g) - Caramel MacchiatoProteccino (30g)Caramel Macchiato Kremowy
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>New York Cheesecake</tc> Styl (Edycja Specjalna)100%New York Cheesecake + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (35g) - Cookies & CreamCookies & Cream + 7
Protein 30Protein batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Mixed Berries</tc>100%Mixed Berries + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan toProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - <tc>Nut Nougat</tc>Nut Nougat + 8
Flavour Drops (50ml)Maksymalny smak, zero cukru
- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Cookies & CreamCookies & Cream + 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Bestsellery -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Ciemna czekoladaDark Chocolate + 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - CappuccinoCappuccino + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery Vegan -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Czekolada Karmel100%Chocolate -Karmel+ 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan toProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt MatowyAntracytowy mat
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Krem bananowy100%Banana Cream + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>French Vanilla</tc>100%French Vanilla + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Kremowa Czekolada100%Creamy Chocolate + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free sVegan esProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - PaprykaPapryka
+ 2
Protein Chips 3.0 (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Dark CookieDark Cookie + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
Clear <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Dzika JagodaClearDzikie Jagody
+ 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Cynamonowy Churro100%Cynamonowy Churro
+ 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free sVegan białko- Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Bestsellery Nowy Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Orzechowy RajOrzech laskowy
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Ciemna czekolada100%Dark Chocolate + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan toProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Honey Cereal</tc>100%Honey Cereal + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Blondie BrownieBlondie Brownie + 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
Bestsellery -
Proyogo® (49g) - Jogurt truskawkowyProyogo® (49g)Jogurt truskawkowy
Batonik bogaty w białko z kremowym
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
Nowy -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Mus czekoladowy100%Chocolate Mousse + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>Wanilia
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Speculoos</tc>100%Speculoos + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
Mleko kokosowe <tc>Protein</tc> (500g) - <tc>Coconut Milk</tc> StylMleko kokosoweCoconut Milk Styl+ 4
Protein (500g)Kremowy
Coconut Milk -Protein - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-Karmelowy
+ 2
Maxxers (24x49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 33,12 - Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena sprzedaży
-
€ 33,12
Bestsellery -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)