100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Aardbeienijs
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Aardbeienijs
100% wei-eiwit
De IronMaxx®-klassieker: perfect voor uw dagelijkse sportleven

IronMaxx® 100% wei-eiwit is een van de populairste eiwitshakes voor Spieropbouw, regeneratie En DieetfasenMet tot wel 80% eiwit en een compleet aminozuurprofiel (inclusief BCAA's En EAA's) en de romige smaak maken het de ideale partner voor je dagelijkse fitnessroutine.

Met dank aan snellere opname van voedingsstoffen, uitstekende oplosbaarheid En suikervrij recept Deze proteïneshake is in alle opzichten indrukwekkend. Geniet van de diverse heerlijke smaken – klontvrij, romig, makkelijk te bereiden – en ervaar premium kwaliteit voor training, spieropbouw en bewuste voeding.

Feiten

  • Sterk gedoseerd en effectief: Onze wei-eiwit is het perfecte voedingssupplement voor een eiwitrijk dagelijks leven.
  • Spieropbouw en -onderhoud: Het is bewezen dat eiwitten het behoud en de groei van spiermassa ondersteunen – ideaal voor training en herstel.
  • Ongeëvenaarde smaak: Verkrijgbaar in vele heerlijke varianten, met een uitstekende oplosbaarheid – volledig klontvrij.
  • Caloriebewuste bereiding: Aanbeveling: Meng met water in plaats van melk – voor een romige textuur zonder onnodige calorieën.
  • Suikerarm: Perfect geschikt voor zowel spieropbouwende als dieet- en definitiefases.
  • Premium Aminogram: Compleet aminozuurprofiel inclusief BCAA's en EAA's voor maximale effectiviteit.
  • Schone formule: Zonder conserveringsmiddelen, aspartaamvrij, gezoet met steviolglycosiden uit stevia en sucralose.
  • Gemaakt in Duitsland: Hoogste kwaliteit* en een onverslaanbare prijs-kwaliteitverhouding.

Ingrediënten

Weieiwitconcentraat (MELK(96,1%), aroma, verdikkingsmiddel (xanthaangom), antiklontermiddel (siliciumdioxide), aardbeienpoeder (0,3%), emulgator (zonnebloemlecithine), zuurteregelaar (citroenzuur), bietenextract*, zoetstoffen (steviolglycosiden, sucralose). Kan sporen bevatten van GLUTEN, El En SOJA.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

Per 100 g Per 50 g
energie 1606 kJ/379 kcal 803 kJ/189 kcal
Vetten 5,6 g 2,8 g
hierbij: verzadigde vetzuren 3,7 g 1,9 g
koolhydraten 7,9 g 3,9 g
waarvan suiker 6,3 g 3,1 g
eiwit 74 g 37 g
Zout 1,1 g 0,55 g

Aminozuren per 100 g

Isoleucine*

4242 mg

Leucine*

8321 mg

Lysine*

7065 mg

Valin*

3880 mg

Fenylalanine*

2564 mg

Threonine*

4264 mg

Methionine*

1552 mg

Tryptofaan*

1419 mg

Glutamine

12637 mg

Asparagin

8033 mg

Arginine

1973 mg

Proline

4183 mg

Serine

3326 mg

Alanine

3555 mg

Glycine

1323 mg

Tyrosine

2350 mg

Histidine

1456 mg

Cysteïne

1722 mg

* Essentiële aminozuren

inname

Bereidings- en consumptieaanbeveling

Voeg 50 gram poeder (ongeveer 4 volle eetlepels) en 250 ml koud water toe aan een shaker en schud gedurende 20 seconden. Drink maximaal 4 porties per dag. Het wordt aanbevolen om het te consumeren vóór het sporten of wedstrijden, direct na de training en voor het slapengaan.

Kennisgeving

De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden! Buiten het bereik van kinderen houden! Beschermd bewaren tegen hitte, vocht en zonlicht. Eiwit draagt ​​bij aan de toename van spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Volgens gangbare handelspraktijken.

Banner

Ontwikkeld op waterbasis

Buitengewoon lekker in meer dan 30 smaken

Vetarm

100% smaak in water

Smaken

met steviolglycosiden

Conserveermiddelvrij

Hoog eiwitgehalte

Vaak samen gekocht

Haal het beste uit je training met deze productcombinaties

100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Aardbeienijs
Dit artikel
100% Whey Protein (500g) - Aardbeienijs
Aardbeienijs, 500g
Normale prijs
€ 24,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 24,99

(€49,98/1kg)

<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Antraciet
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Antraciet
Normale prijs
€ 15,48
Normale prijs
€ 19,90
Verkoopprijs
€ 15,48
Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Maxxers (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Melkchocolade Pistache Karamel, 49g
Normale prijs
€ 2,49
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Aanvullende gegevens

¹ Eiwitgehalte kunnen afhankelijk van de soort tot 80% bedragen

² BCAA's en EAA's zijn natuurlijke bestanddelen van wei-eiwit