-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Witte Choc KokosWitte Choc Kokosnoot
+ 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestseller -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Wit <tc>Chocolate</tc> PistacheWit
Chocolate Pistache+ 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 13,32 - Normale prijs
-
€ 23,88 - Verkoopprijs
-
€ 13,32
Bestseller -
Proyogo® (24x49g) - Aardbei YoghurtProyogo® (24x49g)Aardbeienyoghurt
Protein rijke reep met romige- Normale prijs
-
€ 54,96 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 54,96
(€46,73/1kg)
Nieuw -
Proyogo® (49g) - Aardbei YoghurtProyogo® (49g)Aardbeienyoghurt
Protein rijke reep met romige- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
Nieuw -
Qrispie <tc>Protein</tc> Reep (16x45g) - Amandel KoekdeegQrispieAmandelkoekjesdeeg
Protein Reep (16x45g)Protein ontmoet knapperige knapperige koekjes- Normale prijs
-
€ 31,84 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
Qrispie <tc>Protein</tc> Reep (45g) - Almond Cookie DoughQrispieAmandelkoekjesdeeg
Protein Reep (45g)Protein ontmoet knapperige knapperige koekjes- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
Recovery Drink Poeder door Marin Cilic (500g) - <tc>Chocolate</tc>Recovery Drink Poeder door Marin Cilic (500g)Chocolate Ontwikkeld samen met Marin Cilic
- Normale prijs
-
€ 19,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,90
(€39,80/1kg)
-
Rijstpap (2000g) - <tc>Neutral</tc>Rijstpap (2000g)Neutral Vezelrijke rijstpudding
- Normale prijs
-
€ 30,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 30,90
(€15,45/1kg)
Vegan -
Rijstpap (750g) - <tc>Neutral</tc>Rijstpap (750g)Neutral Vezelrijke rijstpudding
- Normale prijs
-
€ 14,07 - Normale prijs
-
€ 14,90 - Verkoopprijs
-
€ 14,07
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 19,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Champignon RoomChampignonroom
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nieuw -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 4
Cream Protein (500g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestseller -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruffelTruffel
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet MatAntraciet mat
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet Mat "Just Dont Quit"Antraciet mat
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - AsgrijsAsgrijs
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zwart GoudZwart-Goud
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Columbia BlauwColumbia Blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Gezellig RoodCozy Red
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Diep ZwartDiep zwart
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - DonkerblauwDonkerblauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Bevroren/Wit / RoséBevroren wit/rosé
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Killer GeelMoordenaar geel
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Kyanaite BlauwKyanaiet blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - LavendelLavendel
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestseller -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mineral GroenMineraal Groen
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mistle BlueMistle Blue
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Navy GreenMarinegroen
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - PaarsPaars
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zandsteen BeigeZandsteenbeige
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - ScharlakenroodScharlakenrood
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - ZwartZwart
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestseller -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zwart Goud "Beast Mode"Zwart en goud
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zwart MatZwart Mat
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Transparant-BlauwTransparant blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Wit Roze "Sweat Shine Slay"Roze-wit
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
Skyr+ Zero (500g) - <tc>Neutral</tc>Skyr+ Zero (500g)Neutral + 1
21 g eiwit per portie
- Normale prijs
-
€ 14,99 - Normale prijs
-
€ 22,90 - Verkoopprijs
-
€ 14,99
-
Skyr+ Zero (500g) - VanilleSkyr+ Zero (500g)Vanille
+ 1
21 g eiwit per portie
- Normale prijs
-
€ 14,99 - Normale prijs
-
€ 22,90 - Verkoopprijs
-
€ 14,99
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - <tc>Caramel Chocolate</tc>Caramel Chocolate + 1
Softbite (12x50g)17g Protein. 5g Fiber.
- Normale prijs
-
€ 29,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - <tc>Peanut Caramel</tc>Peanut Caramel + 1
Softbite (12x50g)17g Protein. 5g Fiber.
- Normale prijs
-
€ 29,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)