100% Caseïne <tc>Protein</tc> (750g) - Chocolade
100% caseïne-eiwit
Langdurige eiwitvoorziening – ideaal voor de nacht

100% caseïne-eiwit van IronMaxx® voorziet je spieren van brandstof gedurende vele uren met hoge kwaliteit eiwit – ideaal vóór Naar bed gaan of tijdens langere vastenperiodes. Met een Eiwitgehalte tot wel 79% En laag suikergehalte Is het de perfecte keuze voor Spieropbouw En Dieetfasen.

De langzaam verteerbaar eiwit biedt langdurige verzadiging en een constante afgifte van AminozurenGeniet ervan in romige varianten zoals Cookies & Cream, vanille of chocolade – gewoon met water of melk voorbereid.

Feiten

  • Hoog gedoseerd en rijk aan eiwitten: Tot 70 g eiwit per 100 g poeder voor Spieropbouw En regeneratie.
  • Langzame eiwitafgifte: Caseïne levert de spieren energie. urenlang – ideaal vóór Slaap.
  • Suikerarm en caloriebewust: Maximum 3,2 g suiker per portie voor Dieet- en bulkfasen.
  • Optimale oplosbaarheid: Lost op gewoon in water of melk op, zonder klontjes.
  • Heerlijke variatie aan smaken: Vanille, chocolade, cookies & cream en andere varianten voor gevarieerd plezier.

Ingrediënten

MELKEiwitconcentraat (85,7%), sterk ontvette cacaopoeder (10%), aroma, verdikkingsmiddel (xanthaangom), zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden).

Kan sporen bevatten van SOJA, WOLVIN, GLUTEN En EI.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

Per 100 gPer 25 g
energie 1481 kJ/349 kcal 370 kJ/87 kcal
Vetten 2,4 g 0,6 g
hierbij: verzadigde vetzuren 1,4 g 0,4 g
koolhydraten 12 g 3,0 g
waarvan suiker 9,9 g 2,5 g
eiwit 66 g 17 g
Zout 0,53 g 0,13 g

Aminozuren per 100 g

Isoleucine*

3234 mg

Leucine*

6072 mg

Lysine*

4950 mg

Valin*

4092 mg

Fenylalanine*

2970 mg

Threonine*

2838 mg

Methionine*

1848 mg

Tryptofaan*

924 mg

Glutamine

13068 mg

Asparagin

4884 mg

Arginine

2442 mg

Proline

6072 mg

Serine

3366 mg

Alanine

2112 mg

Glycine

1188 mg

Tyrosine

3168 mg

Histidine

2244 mg

Cysteïne

528 mg

*Essentieel aminozuur

inname

Bereidings- en serveersuggestie: Voeg 25 g poeder (ongeveer 2 volle eetlepels) en 250 ml koud water toe aan de mengkom en schud gedurende 20 seconden.

Opmerkingen: Eiwitten dragen bij aan de toename van spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk.

Opslag: Bewaar het product uit de buurt van warmte, vocht en zonlicht.

HandelsnaamInstant eiwitpoeder voor het maken van een sportdrank, met suiker en zoetstoffen.

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% Caseïne <tc>Protein</tc> (750g) - Chocolade
Dit artikel
100% Caseïne Protein (750g) - Chocolade
Chocolade, 750g
Normale prijs
€ 28,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 28,90

(€38,53/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Transparant-Blauw
Shaker (700ml) - Transparant-Blauw
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Repen (18x40g) - <tc>Fudge Brownie</tc>
Lava Bar Protein Repen (18x40g) - Fudge Brownie
Fudge Brownie, 18x40g
Normale prijs
€ 21,96
Normale prijs
€ 39,42
Verkoopprijs
€ 21,96

(€30,50/1kg)

Contact Image
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Vanilla Cookie Dough</tc>
100% Vegan Protein Zero (500g) - Vanilla Cookie Dough
Vanilla Cookie Dough, 500g
Normale prijs
€ 20,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 20,90

(€41,80/1kg)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich IronMaxx® 100% Casein Protein zu?

Mische 25 g Pulver mit 250 ml kaltem Wasser und schüttle den Mixbecher etwa 20 Sekunden lang kräftig.

Wann kann ich den Shake trinken?

Die Packung empfiehlt ihn unter anderem nach dem Training und vor dem Schlafengehen.

Was ist die Proteinquelle?

Das Produkt enthält Milcheiweißkonzentrat mit micellarem Casein.

Ergänzende Angaben

¹ Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.