100% BCAA&
100% BCAA's + Glutamine Zero
Pure spierkracht: BCAA's + glutamine + vitamine B6 – volledig suikervrij
IronMaxx® BCAA's + Glutamine Zero Orange biedt u de perfecte combinatie van essentiële aminozuren, glutamine en vitamine B6 - zonder suiker. Met een hoog aandeel BCAA's in de optimale verhouding en fruitige, verfrissende smaken zoals mango, kers of framboos is dit drinkpoeder ideaal voor je trainingsroutine. Of het nu voor, tijdens of na de training is: de uitstekende oplosbaarheid en volle smaak maken van elke portie een genot. Gerichte ondersteuning voor spieropbouw en regeneratie – zonder concessies te doen aan smaak of functie.

Feiten

  • BCAA's zijn essentiële aminozuren die het lichaam niet zelf kan aanmaken.
  • BCAA's en het aminozuur glutamine worden vaak als supplement gebruikt om spiergroei te ondersteunen.
  • Optimale 2:1:1-combinatie van BCAA's, glutaminepoeder en vitamine B6.
  • Een ideale dosis van 7000 mg BCAA's en glutamine per portie!
  • Volledig suikervrij in 100 ml kant-en-klare drank!
  • Geschikt voor spieropbouw en dieetfasen.
  • Verkrijgbaar in vele verfrissende, fruitige varianten.
  • Geschikt voor veganisten en vegetariërs!

Ingrediënten

Aminozuurmengsel (L-leucine, L-isoleucine, L-valine, L-glutamine, emulgator (lecithinen)), inuline, zuurteregelaar (citroenzuur), aroma, kleurstof (caroteen), zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden), verdikkingsmiddel (xanthaangom), pyridoxinehydrochloride.

Kan sporen bevatten van GLUTEN, SOJA, WOLVIN, EI En MELK.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

Per 100 gPer portie (15 g)
energie 1300 kJ/310 kcal 195 kJ/47 kcal
Vetten 0 g 0 g
waarvan verzadigd 0 g 0 g
koolhydraten 5,9 g 0,9 g
waarvan suiker 3,6 g < 0,5 g
eiwit 47,0 g 7,0 g
Zout 0,25 g 0,04 g

samenstelling

Leucine***

3000 mg

Valin***

1500 mg

Isoleucine***

1500 mg

Glutamine

1000 mg

Vitamine B6

2,0 mg (143%****)

*** BCAA = Vertakte aminozuren **** NRV (Verordening (EU) nr. 1169/2011) = % van de referentiewaarden voor voedingsstoffen

inname

Bereidings- en consumptieaanbeveling

Neem één portie per dag. Voeg 15 g poeder (ongeveer 1 volle eetlepel) en 200 ml koud water toe aan de mengkom en schud krachtig gedurende 20 seconden.

Kennisgeving

Overschrijd de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet! Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten het bereik van kinderen bewaren! Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van warmte, vocht en zonlicht.

Banner

Ergänzende Angaben

¹ Pro Portion (15 g): 3.000 mg L-Leucin, je 1.500 mg L-Isoleucin und L-Valin sowie 1.000 mg L-Glutamin.

² Zuckerfrei bezogen auf 100 ml verzehrfertiges Getränk bei Zubereitung nach Packungsanweisung.

FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich IronMaxx® 100% BCAAs + Glutamine Zero zu?

Gib 15 g Pulver (ca. einen gehäuften Esslöffel) in 200 ml kaltes Wasser und schüttle die Mischung im Mixbecher 20 Sekunden lang kräftig.

Wie viele Portionen enthält eine Dose?

Die 500-g-Dose enthält 33 Portionen à 15 g.

Welche Aminosäuren enthält eine Portion?

Eine Portion enthält 3.000 mg L-Leucin, 1.500 mg L-Isoleucin, 1.500 mg L-Valin und 1.000 mg L-Glutamin. Die BCAAs liegen im Verhältnis 2:1:1 vor.

Ist das Getränk zuckerfrei?

Ja. Bei Zubereitung nach Packungsanweisung ist das verzehrfertige Getränk zuckerfrei, bezogen auf 100 ml.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% BCAA&
Dit artikel
100% BCAA's + Glutamine Zero (500g) - Orange
Orange, 500g
Normale prijs
€ 29,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 29,90

(€59,80/1kg)

<tc>Water Gallon</tc> (2200ml) - Mat Zwart
Water Gallon (2200ml) - Mat Zwart
Zwart, Berijpt
Normale prijs
€ 19,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 19,90
Contact Image
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
100% Whey Protein (500g) - Dubai Chocolate Style
Dubai Chocolate Style, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
Proteccino (500g) - <tc>Cappuccino</tc>
Proteccino (500g) - Cappuccino
Cappuccino, 500g
Normale prijs
€ 28,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 28,90

(€57,80/1kg)

Contact Image
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Blondie Brownie</tc>
Proteino (12x30g) - Blondie Brownie
Blondie Brownie, 12 x 30 g
Normale prijs
€ 13,32
Normale prijs
€ 23,88
Verkoopprijs
€ 13,32

(€37,00/1kg)

Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00