-
Rijstpap (750g) - <tc>Neutral</tc>Rijstpap (750g)Neutral Vezelrijke rijstpudding
- Normale prijs
-
€ 14,07 - Normale prijs
-
€ 14,90 - Verkoopprijs
-
€ 14,07
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 19,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Champignon RoomChampignonroom
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nieuw -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 4
Cream Protein (500g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestseller -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruffelTruffel
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet MatAntraciet mat
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet Mat "Just Dont Quit"Antraciet mat
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - AsgrijsAsgrijs
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zwart GoudZwart-Goud
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Columbia BlauwColumbia Blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Gezellig RoodCozy Red
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Diep ZwartDiep zwart
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - DonkerblauwDonkerblauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Bevroren/Wit / RoséBevroren wit/rosé
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Killer GeelMoordenaar geel
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Kyanaite BlauwKyanaiet blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - LavendelLavendel
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestseller -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mineral GroenMineraal Groen
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mistle BlueMistle Blue
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Navy GreenMarinegroen
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - PaarsPaars
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zandsteen BeigeZandsteenbeige
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - ScharlakenroodScharlakenrood
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - ZwartZwart
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestseller -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zwart Goud "Beast Mode"Zwart en goud
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zwart MatZwart Mat
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Transparant-BlauwTransparant blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Wit Roze "Sweat Shine Slay"Roze-wit
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
Skyr+ Zero (500g) - <tc>Neutral</tc>Skyr+ Zero (500g)Neutral + 1
21 g eiwit per portie
- Normale prijs
-
€ 14,99 - Normale prijs
-
€ 22,90 - Verkoopprijs
-
€ 14,99
-
Skyr+ Zero (500g) - VanilleSkyr+ Zero (500g)Vanille
+ 1
21 g eiwit per portie
- Normale prijs
-
€ 14,99 - Normale prijs
-
€ 22,90 - Verkoopprijs
-
€ 14,99
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - <tc>Caramel Chocolate</tc>Caramel Chocolate + 1
Softbite (12x50g)17g Protein. 5g Fiber.
- Normale prijs
-
€ 29,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - <tc>Peanut Caramel</tc>Peanut Caramel + 1
Softbite (12x50g)17g Protein. 5g Fiber.
- Normale prijs
-
€ 29,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Wit <tc>Chocolate</tc> PistacheWit
Chocolate PistacheSoftbite (12x50g)17g eiwit. 5g vezels.
- Normale prijs
-
€ 29,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
Nieuw -
<tc>Softbite</tc> (50g) - <tc>Caramel Chocolate</tc>Caramel Chocolate + 2
Softbite (50g)17g Protein. 5g Fiber.
- Normale prijs
-
€ 2,49 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,49
(€49,80/1kg)
-
<tc>Softbite</tc> (50g) - <tc>Peanut Caramel</tc>Peanut Caramel + 2
Softbite (50g)17g Protein. 5g Fiber.
- Normale prijs
-
€ 2,49 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,49
(€49,80/1kg)
-
<tc>Softbite</tc> (50g) - Wit <tc>Chocolate</tc> PistacheWit
Chocolate Pistache+ 2
Softbite (50g)17g eiwit. 5g vezels.
- Normale prijs
-
€ 2,49 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,49
(€49,80/1kg)
Nieuw -
<tc>Sport Water Bottle</tc> (1000ml) - AsgrijsAsgrijs
+ 4
Sport Water Bottle (1000ml)BPA- en DEHP-vrije drinkfles
- Normale prijs
-
€ 16,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 16,99
-
<tc>Sport Water Bottle</tc> (1000ml) - Diep ZwartDiep zwart
+ 4
Sport Water Bottle (1000ml)BPA- en DEHP-vrije drinkfles
- Normale prijs
-
€ 16,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 16,99
-
<tc>Sport Water Bottle</tc> (1000ml) - Kyaniet BlauwKyanaiet blauw
+ 4
Sport Water Bottle (1000ml)BPA- en DEHP-vrije drinkfles
- Normale prijs
-
€ 16,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 16,99
-
<tc>Sport Water Bottle</tc> (1000ml) - Mineral GroenMineraal Groen
+ 4
Sport Water Bottle (1000ml)BPA- en DEHP-vrije drinkfles
- Normale prijs
-
€ 16,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 16,99