-
<tc>Softbite</tc> (50g) - <tc>Caramel Chocolate</tc>Caramel Chocolate + 2
Softbite (50g)17g Protein. 5g Fiber.
- Normale prijs
-
€ 2,49 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,49
(€49,80/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Reep (18x40g) - Cookies and CreamCookies & Cream + 4
Lava Bar Protein Reep (18x40g)Protein Repen met een smeltende kern.- Normale prijs
-
€ 21,96 - Normale prijs
-
€ 39,42 - Verkoopprijs
-
€ 21,96
Bestseller -
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - <tc>Strawberry</tc>Strawberry + 8
Flavour Drops (50ml)Maximum
Smaak suikervrij- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - ChocoladeChocolade
+ 8
Flavour Drops (50ml)Maximum
Smaak suikervrij- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
Light Sauce (285ml) - Smoky BBQLight Sauce (285ml)Smoky BBQ
+ 2
Intensiever
Smaak , minder suiker.- Normale prijs
-
€ 4,66 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 4,66
Nieuw -
Proteccino (500g) - <tc>Chocolate</tc>Proteccino (500g)Chocolate + 8
Romiger
Protein IJskoffie- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestseller -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dark Cookie</tc> <tc>Salted Caramel</tc>100%Dark Cookies Salted Caramel + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€28,78/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mineral GroenMineraal Groen
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - Aardbei MojitoAardbei Mojito
+ 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Bestseller -
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (30g) - Wilde BessenWilde Bessen
Clear Whey Isolate Zero (30g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 2,33 - Normale prijs
-
€ 2,99 - Verkoopprijs
-
€ 2,33
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Cookies & Cream</tc>100%Cookies & Cream + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - <tc>Lemon Cheesecake</tc>Lemon Cheesecake + 8
Flavour Drops (50ml)Maximum
Smaak suikervrij- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (35g) - ChocoladeChocolade
+ 2
Vegan 30Protein Repen (35g)Vegan HijProtein repen met 30% eiwit- Normale prijs
-
€ 1,19 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Wafix</tc> (39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>Pinda-karamel
+ 1
Wafix (39g)Hoog-
Protein Wafelrepen- Normale prijs
-
€ 1,27 - Normale prijs
-
€ 2,29 - Verkoopprijs
-
€ 1,27
-
<tc>High Protein Potato Chips</tc> (60g) - <tc>Salt & Vinegar</tc>Salt & Vinegar + 2
High Protein Potato Chips (60g)Fitnesschips voor voeding, training en het dagelijks leven
- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Nieuw Vegan -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Mango Passionfruit</tc>100%Mango Passionfruit + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free Vegan Protein
- Normale prijs
-
€ 20,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Reep (40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>White Salty Peanut + 7
Lava Bar Protein Reep (40g)Protein Repen met een smeltende kern.- Normale prijs
-
€ 1,22 - Normale prijs
-
€ 2,19 - Verkoopprijs
-
€ 1,22
-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - Sour Cream & UiZure room en ui
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, gebakken & krokant- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Chocolate</tc> Koekje100%Chocolate Cookie + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 24,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (24x35g) - ChocoladeChocolade
+ 2
Vegan 30Protein Repen (24x35g)Vegan HijProtein repen met 30% eiwit- Normale prijs
-
€ 28,56 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Reep (18x40g) - <tc>Dark Cookie</tc>Dark Cookie + 4
Lava Bar Protein Reep (18x40g)Protein Repen met een smeltende kern.- Normale prijs
-
€ 39,42 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 39,42
(€54,75/1kg)
Bestseller -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Romige Pistache (Special Edition)100%Romige pistache
+ 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - <tc>Banana</tc>Banana + 8
Flavour Drops (50ml)Maximum
Smaak suikervrij- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
Proteccino (500g) - Wit <tc>Chocolate</tc> MokkaProteccino (500g)Witte
Chocolate Mocha+ 8
Romige
Protein Iced Coffee- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nieuw -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Buttermilk Lemon</tc>100%Buttermilk Lemon + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free Vegan Protein
- Normale prijs
-
€ 20,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
Chunked (150g) - <tc>Fudge Brownie</tc>Chunked (150g)Fudge Brownie + 5
Minder suiker. Meer
Smaak .- Normale prijs
-
€ 9,77 - Normale prijs
-
€ 10,99 - Verkoopprijs
-
€ 9,77
Nieuw Vegan -
2 kcal Olie Spray (200ml) - Boter2 kcal Olie Spray (200ml)Boter
+ 1
Olie spray met slechts 2 kcal
- Normale prijs
-
€ 5,49 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,49
(€27,45/1l)
Nieuw Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Vanilla Ice Cream</tc>100%Vanilla Ice Cream + 6
Whey Protein (30g)Germany's Favorite Whey - Normale prijs
-
€ 2,89 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Poppy Seed Cheesecake</tc>100%Poppy Seed Cheesecake + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Repen (18x40g) - <tc>Fudge Brownie</tc>Fudge Brownie + 1
Lava Bar Protein Repen (18x40g)Protein Repen met een smeltende kern.- Normale prijs
-
€ 21,96 - Normale prijs
-
€ 39,42 - Verkoopprijs
-
€ 21,96
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Lemon Yoghurt</tc>100%Lemon Yoghurt + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Matcha</tc> Bites (46g) - <tc>Matcha</tc>-AardbeiMatcha -AardbeiMatcha Bites (46g)Matcha ontmoetProtein – de perfecte snack- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€49,78/1kg)
Nieuw -
Light Sauce (285ml) - BurgersausLight Sauce (285ml)Burgersaus
+ 2
Intensiever
Smaak , minder suiker.- Normale prijs
-
€ 4,66 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 4,66
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zwart MatZwart Mat
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - <tc>Chococcino</tc>Chococcino + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan Protein IJskoffie
- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nieuw Vegan -
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - <tc>Mango Peach Ice Tea</tc>Mango Peach Ice Tea + 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Bestseller -
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - Cola <tc>Orange</tc>cola
Orange + 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Dubbel <tc>Dark Chocolate</tc>Dubbele
Dark Chocolate + 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 13,32 - Normale prijs
-
€ 23,88 - Verkoopprijs
-
€ 13,32
-
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Pinda <tc>Chocolate</tc> Cookie Dough100%Peanut-Chocolate Cookie Dough + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free Vegan Protein
- Normale prijs
-
€ 20,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
<tc>Creatine</tc> Caps Monohydraat - 130 capsules130 capsules van elk 928 mg
Creatine Caps MonohydraatVoorgedoseerde creatinetabletten
- Normale prijs
-
€ 29,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,90
(€247,93/1kg)