<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (12x100g) - White <tc>Chocolate</tc> Crisp
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (12x100g) - White <tc>Chocolate</tc> Crisp
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (12x100g) - White <tc>Chocolate</tc> Crisp
Zenith® 50 Proteinreep
ZENITH® 50 – De 50 g eiwitreep voor maximale kracht & Smaak

De IronMaxx® ZENITH® 50 High Protein bar levert je 50 g eiwit per reep – met maximaal 1,7 g suiker. Dankzij zijn slimme Proteinmix van melk-, wei- en Soy Protein ideaal voor spieropbouw, definitie en bewuste voeding. Of het nu na de training is of als tussendoortje – deze Proteinreep is romig, knapperig en glutenvrij – voor maximale smaak zonder compromissen.

Feiten

  • High Protein Reep: De ZENITH® 50 High Protein Bar van IronMaxx® overtuigt met 50% eiwit – het hoogste Proteingehalte in ons assortiment.
  • Optimale Proteinbronnen: Combinatie van melk-, wei- en Soy Protein voor uitstekende biologische beschikbaarheid.
  • Low Sugar: Ideaal voor massafases en dieetfases – maximale Proteingehalte bij minimale suikergehalte.
  • Glutenvrij: Perfect voor iedereen die gluten moet of wil vermijden.

Ingrediënten

MELKeiwitmengsel (MELKeiwit, MELKeiwitconcentraat), collageenhydrolysaat (rund), witte maltitchocoladecoating (17%) (zoetstof (maltitol), cacaoboter, volle MELKpoeder, emulgator (lecithinen), Vanilla-extract), bevochtigingsmiddel (glycerine), raapzaadolie, soja-crispies (5,5%) (SOJAeiwitisolaat, tapiocazetmeel, zout), emulgator (lecithinen), AMANDELmeel, Vanillapeulvruchtenpoeder (0,1%), aroma, antioxidant (alfa-tocoferol), zoetstof (steviolglycosiden uit stevia).

Kan sporen bevatten van EI, PINDA'S en NOTEN.

Voedingswaarden

Voedingswaardetabel

Per 100 g
Energie 1580 kJ / 376 kcal
Vet 13 g
waarvan verzadigde vetzuren 4,7 g
Koolhydraten 21 g
waarvan suiker 2,1 g
Eiwit 50 g
Zout 0,57 g

Inname

Opmerking

Proteine dragen bij aan een toename van spiermassa.Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Beschermd tegen warmte, vocht en zonlicht bewaren.

Banner

Aanvullende informatie

¹ De 100-g-variant bevat 50 g eiwit. Hoeveelheid eiwit en grootte van de reep kunnen per variant verschillen.
² Het suikergehalte kan per variant verschillen.

Veelgestelde vragen
Hier kom je meer te weten over het product.

Hoeveel eiwit bevat een ZENITH® 50 reep?

Afhankelijk van de variant verschilt de hoeveelheid. De 100-g-reep bevat tot 50 g eiwit; de exacte hoeveelheid vind je in de betreffende voedingswaardetabel.

Wat kenmerkt ZENITH® 50?

De reep combineert een hoog eiwitgehalte met een zoete smaak en knapperige crisps.

Zijn alle repen even groot?

Nee, ZENITH® 50 is verkrijgbaar in verschillende reepformaten. Controleer het gewicht van de gekozen variant.

Waar vind ik de allergeneninformatie?

De ingrediënten en allergeneninformatie staan bij de betreffende variant en op de verpakking.

Vaak samen gekocht

Haal het beste uit je training met deze productcombinaties

<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (12x100g) - White <tc>Chocolate</tc> Crisp
Dit artikel
ZENITH® 50 Protein Reep (12x100g) - White Chocolate Crisp
White Choc Crisp, 12 x 100 g
Normale prijs
€ 39,48
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 39,48

(€32,90/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Transparant-Blauw
Shaker (700ml) - Transparant-Blauw
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Normale prijs
€ 26,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - "Minder zoet"  <tc>Lemon Ice Tea</tc>
Clear Whey Isolate Zero (400g) - "Minder zoet"  Lemon Ice Tea
Minder zoet - Lemon Ice Tea, 400g
Normale prijs
€ 26,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00