100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) -  <tc>Cookies & Cream</tc>
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) -  <tc>Cookies & Cream</tc>
100% Vegan Protein nul
Plantaardige kracht: uw veganistische proteïne voor maximale prestaties

Met IronMaxx® 100% Vegan Protein Zero Je krijgt een eersteklas plantaardige eiwitbron – volledig zonder dierlijke ingrediënten. Met tot wel 74% eiwitMet zijn uitstekende oplosbaarheid en romige smaak is deze shake de ideale partner voor het behalen van je fitnessdoelen.

De unieke combinatie van vier hoogwaardige plantaardige eiwitten zorgt voor een complete Aminozuurprofiel inclusief alle BCAA's en EAA's. Suikervrijklontvrij en veelzijdig – de perfecte veganistisch proteïnepoeder voor training, dieet en bewuste voeding.

Feiten

  • IronMaxx® Vegan Protein Zero – hooggedoseerd Veganpoeder Protein voor jouw plantaardige, eiwitrijke dagelijks leven.
  • 4-componenten-Protein: Pea Protein , RijstProtein-concentraat, JohannesbroodkiemProtein & HennepProtein voor een evenwichtige voorziening.
  • High Protein: Tot 74 % eiwit per 100 g – ondersteunt spieropbouw en spierbehoud.
  • Suikervrij: 0 g suiker in de drinkklare shake – ideaal voor dieet- & definitiefasen.
  • Optimale oplosbaarheid: Klontvrij, romig & ook zonder melk perfect mengbaar.
  • Volledig aminozurenprofiel: Met alle BCAAs & EAAs voor maximale effectiviteit.

Ingrediënten

Eiwitmengsel (91%) (erwteneiwit, rijsteiwit, zonnebloempittenmeel, haverzaadeiwit), aroma, verdikkingsmiddel (xanthaangom), sterk ontvet cacaopoeder (1,3%), zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden uit stevia), antiklontermiddel (Calciumfosfaten), Veganes KOEKJESPOEDER (0,1%) (TARWE meel, suiker, zonnebloemolie, suikerbietensiroop, rijsmiddelen (natriumcarbonaten, difosfaten), aroma, zout, zuurteregelaar (citroenzuur)), vanilline.

Kan sporen bevatten van EI, SOJA, MELK, WOLFBONEN en VIS .

Voedingswaarden

Voedingswaardetabel

per 100 g per 30 g
Energie1689 kJ / 400 kcal507 kJ / 120 kcal
Vet8,0 g2,4 g
waarvan verzadigde vetzuren1,9 g0,6 g
Koolhydraten6,1 g1,8 g
waarvan suikers4,8 g1,5 g
Protein74 g22 g
Zout2,2 g0,67 g

Aminozuren per 100 g:

Isoleucine*3243 mg
Leucine*6191 mg
Lysine*5159 mg
Valine*3832 mg
Fenylalanine*4054 mg
Threonine*2801 mg
Methionine*884 mg
Tryptofaan*737 mg
Glutamine12676 mg
Asparagine8382 mg
Arginine6486 mg
Proline3243 mg
Serine3759 mg
Alanine3169 mg
Glycine3022 mg
Tyrosine2801 mg
Histidine1843 mg
Cysteïne884 mg
*Essentiële aminozuren
Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) -  <tc>Cookies & Cream</tc>
Dit artikel
100% Vegan Protein Zero (500g) - Cookies & Cream
Cookies & Cream, 500g
Normale prijs
€ 20,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 20,90

(€41,80/1kg)

<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet Mat
Shaker (700ml) - Antraciet Mat
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich meinen Drink zu?

Mische 30 g Pulver mit 300 ml kaltem Wasser und schüttle den Mixbecher 20 Sekunden lang kräftig.

Wie viele Drinks bekomme ich aus einer Packung?

Eine 500-g-Packung ergibt 16 vollständige Drinks mit jeweils 30 g Pulver.

Enthält das Pulver Soja?

Soja wird nicht als Zutat verwendet. Spuren von Soja können jedoch enthalten sein – das Produkt ist deshalb nicht als sojafrei zu verstehen.

Ist mein Drink zuckerfrei?

Ja.

Ergänzende Angaben

¹ Bezogen auf das Pulver. Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.
² Bei Zubereitung nach Anleitung.
³ Kann Spuren von Soja enthalten.