<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (35g) - Chocolade
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (35g) - Chocolade
Vegan 30 - Eiwitrijke reep
Veganistisch. Rijk aan eiwitten. Suikervrij. – De nieuwe Vegan 30 reep

De IronMaxx® Vegan 30 proteïnerepen is jouw perfecte Een snack voor onderweg – nu met een nóg betere smaak en geoptimaliseerde consistentie! Met 25% plantaardige eiwitten Gemaakt van eiwitten uit erwten, tuinbonen en koolzaad, biedt het betrouwbare ondersteuning bij... Spieropbouw en in Dieetfasen.

Elke reep bevat slechts 0,6g suiker Het is vrij van palmolie en maakt indruk met zijn zachte eiwitmassa en knapperige cacaocoating. Verkrijgbaar in drie heerlijke varianten: Chocolade, Amandelkoekje En Pinda Perfect voor een bewuste levensstijl – vol van smaak, zonder compromissen.

Feiten

  • Veganistische proteïnerepen met verbeterde formule en consistentie.
  • Eiwitrijk: 25% eiwit per reep voor Spieropbouw & Regeneratie.
  • Uitstekende smaak: Zachte eiwitmassa zonder zanderige consistentie.
  • Suikerarm: Slechts 0,6g suiker per reep – volledig zonder toegevoegde suiker.
  • Schoon en duurzaam: Geen palmolie, rijk aan plantaardige eiwitten.
  • Handig snackformaat: Ideaal voor op reis, op kantoor of tijdens het sporten.

Ingrediënten

Eiwitmengsel (29%) (erwteneiwit, koolzaadeiwit*, tuinbooneiwit), cacaocoating (20%) (zoetstof maltitol), kokosvet (gehydrogeneerd), sterk ontvette cacaopoeder, emulgator (lecithinen), natuurlijk aroma, fructooligosacchariden, bevochtigingsmiddelen (polydextrose, glycerine), kokosolie, cacaostukjes (3%), cacaopoeder (2,5%), emulgator (lecithinen, mono-en diglyceriden van vetzuren), natuurlijk chocoladearoma, natuurlijk aroma, zoetstof (steviolglycosiden uit stevia).

Kan sporen bevatten van MELK, GLUTEN, SOJA, PINDA'S En BOOMNOTEN.

*Kan allergische reacties veroorzaken bij consumenten met een allergie voor mosterd en mosterdproducten. 

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

Per 100gPer reep (35g)
energie1571 kJ/379 kcal550 kJ/133 kcal
Vet19g6,5g
hierbij: verzadigde vetzuren14g4,9g
koolhydraten23g8,1g
waarvan suiker1,5g0,5g
eiwit26g9,1g
Zout0,41g0,14g

inname

Opmerkingen: Overmatige consumptie kan een laxerend effect hebben. Eiwit draagt ​​bij aan de toename van spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Bevat van nature aanwezige suikers.

Opslag: Bewaar het product uit de buurt van warmte, vocht en zonlicht.

Handelsnaam: Veganistische proteïnereep met een cacaocoating en zoetstoffen. Chocoladesmaak.

Banner
Vaak samen gekocht

Haal het beste uit je training met deze productcombinaties

<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (35g) - Chocolade
Dit artikel
Vegan 30 Protein Repen (35g) - Chocolade
Chocolade, 35g
Normale prijs
€ 1,19
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 1,19

(€34,00/1kg)

<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Antraciet
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Antraciet
Normale prijs
€ 15,48
Normale prijs
€ 19,90
Verkoopprijs
€ 15,48
Contact Image
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - "Minder zoet"  <tc>Lemon Ice Tea</tc>
Clear Whey Isolate Zero (400g) - "Minder zoet"  Lemon Ice Tea
Minder zoet - Lemon Ice Tea, 400g
Normale prijs
€ 26,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Normale prijs
€ 26,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00