100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Dark Cookies Salted Caramel</tc>
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Dark Cookies Salted Caramel</tc>
100% Whey Protein
De IronMaxx® Een klassieker: perfect voor een sportief dagelijks leven.

IronMaxx® 100% Whey Protein behoort tot de meest populaire Proteinshakes voor Spieropbouw, regeneratie En DieetfasenMet tot wel 80% eiwit en een compleet aminozuurprofiel (inclusief...). BCAA's & EAA'sMet zijn romige smaak is het de ideale begeleider voor je dagelijkse fitnessroutine.

De Whey Protein overtuigend door snelle opname van voedingsstoffen, optimale oplosbaarheid en een Sugar-free ReceptVerkrijgbaar in tal van heerlijke varianten – makkelijk te bereiden, romig, klontvrij en perfect voor sport, spieropbouw en bewuste voeding.

Feiten

  • Hoge dosis Whey Protein: Onze weiProtein is het perfecte supplement voor uw Proteineen rijk dagelijks leven.
  • Spieropbouw en -onderhoud: ProteinZe ondersteunen de opbouw en het behoud van spiermassa – ideaal voor training en herstel.
  • Ongeëvenaarde smaak: Verkrijgbaar in vele heerlijke varianten, met een uitstekende oplosbaarheid – gegarandeerd klontvrij.
  • Caloriebewuste bereiding: Aanbeveling: Meng met water in plaats van melk – voor een romige textuur zonder onnodige calorieën.
  • Low Sugar: Geschikt voor zowel bulkfasen als dieet- en definitiefasen.
  • Premium Aminogram: Met een compleet aminozuurprofiel, inclusief BCAA's en EAA's.
  • Schone formule: Zonder conserveringsmiddelen, aspartaamvrij en gezoet met steviolglycosiden uit stevia en sucralose.
  • Gemaakt in Duitsland: Uitstekende kwaliteit* en een uitzonderlijke prijs-kwaliteitverhouding.

Ingrediënten

Wei-eiwitconcentraat (MELK) (91%) (bevat emulgator (lecithinen)), sterk ontvette cacaopoeder (4%), aroma, zout, verdikkingsmiddel (guargom), natuurlijk aroma, zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden uit stevia). Caramelbereiding (0,1%) (glucosestroop, Maltodextrin, Suiker), Vegankoekjespoeder (0,1%) (TARWE(meel, suiker, zonnebloemolie, suikerbietensiroop, rijsmiddelen (natriumbicarbonaat, dinatriumdifosfaat), aroma, zout, zuurteregelaar (citroenzuur), vanilline).

Kan sporen bevatten van EI, SOJA En WOLVIN.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

Per 100 g Per 50 g
energie1603 kJ/379 kcal801 kJ/190 kcal
Vet6,4 g3,2 g
hierbij: verzadigde vetzuren3,8 g1,9 g
koolhydraten9,1 g4,5 g
waarvan suiker8,0 g4,0 g
Protein70 g35 g
Zout1,9 g0,96 g

Aminozuren per 100 g

Isoleucine*4206 mg
Leucine*7851 mg
Lysine*6239 mg
Valin*3996 mg
Fenylalanine*2383 mg
Threonine*4557 mg
Methionine*1472 mg
Tryptofaan*1262 mg
Glutamine11496 mg
Asparagin7361 mg
Arginine2173 mg
Proline3435 mg
Serine3645 mg
Alanine3435 mg
Glycine1332 mg
Tyrosine2243 mg
Histidine1402 mg
Cysteïne1472 mg

*Essentiële aminozuren

inname

Aanbevolen inname: 50 g poeder (ongeveerVoeg 4 afgestreken eetlepels van het product en 250 ml koud water toe aan een shaker en schud gedurende 20 seconden. Drink 1-4 porties per dag om de aangegeven voordelen te behalen. Het wordt aanbevolen om het te consumeren vóór het sporten of wedstrijden, direct na de training en voor het slapengaan.

Opslag: Buiten het bereik van kinderen houden! Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van warmte en zonlicht.

Een mededeling: De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden! ProteinZe dragen bij aan een toename van de spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk.

Handelsnaam: Wei-eiwitconcentraat voor het bereiden van een sportdrank. Met zoetstoffen. Smaak: Koekjeszout. Caramel

Banner

Ontwikkeld op waterbasis

Buitengewoon lekker in meer dan 30 smaken

Vetarm

100% smaak in water

Smaken

met steviolglycosiden

Conserveermiddelvrij

Hoog eiwitgehalte

Vaak samen gekocht

Haal het beste uit je training met deze productcombinaties

100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Dark Cookies Salted Caramel</tc>
Dit artikel
100% Whey Protein (900g) - Dark Cookies Salted Caramel
Dark Cookies Salted Caramel, 900g
Normale prijs
€ 44,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 44,90

(€49,89/1kg)

<tc>Water Gallon</tc> (2200ml) - Mat Zwart
Water Gallon (2200ml) - Mat Zwart
Zwart, Berijpt
Normale prijs
€ 19,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 19,90
Contact Image
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Strawberry Daiquiri</tc>
SqueeZero (65ml) - Strawberry Daiquiri
Strawberry Daiquiri, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Aanvullende gegevens

¹ Eiwitgehalte kunnen afhankelijk van de soort tot 80% bedragen

² BCAA's en EAA's zijn natuurlijke bestanddelen van wei-eiwit