100% Melk-<tc>Protein</tc> (500g) - Melkachtig <tc>Chocolate</tc>
100% melkeiwit
IronMaxx® Melkeiwitconcentraat – Langzaam verteerbaar caseïne-eiwit met 72% eiwit
Verteerbaar melkeiwit voor een duurzame aanvoer - Met een eiwitgehalte van meer dan 72% en een natuurlijke caseïne-focus biedt dit melkeiwitconcentraat een continue aanvoer van aminozuren. Dankzij de “slow release”-functie is het ideaal tussen de maaltijden door of als avondshake om de spieren urenlang te ondersteunen. Romige smaak en licht verteerbaar – zachte filtratie vermindert het lactosegehalte, waardoor het poeder bijzonder verteerbaar is. Het maakt indruk met zijn neutrale, melkachtige smaak, romig mondgevoel en een compleet aminozuurprofiel - perfect voor een hoogwaardige, eiwitrijke voeding.

Feiten

  • Hoogwaardige melkeiwitten met een natuurlijke focus op caseïne (melk bevat ongeveer 80% caseïne/20% wei).
  • Langzame afgifte van aminozuren dankzij de langzame vertering van caseïne – ideaal tussen de maaltijden door of 's avonds.
  • Neutrale, melkachtige smaak met een romig mondgevoel.
  • Volledig aminozuurprofiel beschikbaar
  • Laag lactosegehalte dankzij hoge filtratie.

Ingrediënten

Melkeiwitconcentraat (86%), magere cacaopoeder, aroma, verdikkingsmiddel: xanthaangom; zoetstof: sucralose, steviolglycosiden uit stevia.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

per 100 gper portie (25 g)
energie1446 kJ362 kJ
Energie (kcal)342 kcal85 kcal
Vet2,4 g0,6 g
hierbij: verzadigde vetzuren1,2 g0,3 g
koolhydraten7,7 g1,9 g
waarvan suiker4,9 g1,2 g
Voedingsvezels4,1 g1,0 g
eiwit70,1 g17,5 g
Zout (natrium*2,5)0,49g0,12 g

inname

25 g poeder/250 ml water
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% Melk-<tc>Protein</tc> (500g) - Melkachtig <tc>Chocolate</tc>
Dit artikel
100% Melk-Protein (500g) - Melkachtig Chocolate
MelkachtigChocolate, 500g
Normale prijs
€ 25,00
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,00

(€50,00/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet Mat
Shaker (700ml) - Antraciet Mat
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Maxxers (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Melkchocolade Pistache Karamel, 49g
Normale prijs
€ 2,49
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie viele Shakes bekomme ich aus einer Packung?

Eine 500-g-Packung reicht für etwa 17 Shakes mit jeweils 30 g Pulver.

Bedeutet „ohne Zuckerzusatz“, dass das Pulver zuckerfrei ist?

Nein. Das Pulver enthält von Natur aus Zucker, es wird jedoch kein Zucker zugesetzt.

Ist Milk Protein vegan?

Nein. Es enthält Milcheiweißkonzentrat und ist daher nicht vegan.

Ergänzende Angaben

¹ Bezogen auf das Pulver. Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.


² Enthält von Natur aus Zucker.