-
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - <tc>White Choc Peanut Caramel</tc>White Choc Peanut Caramel + 1
Maxxers (24x49g)High Protein. Suikerarm. 100% Smaak. - Normale prijs
-
€ 59,76 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
Bestseller -
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 6
Whey Protein (30g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 2,89 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Columbia BlauwColumbia Blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
Proteccino (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>Proteccino (500g)Vanilla Chai Latte + 8
Romiger
Protein IJskoffie- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Light Sauce (285ml) - Honing MosterdLight Sauce (285ml)Honing Mosterd
+ 2
Intensiever
Smaak , minder suiker.- Normale prijs
-
€ 4,66 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 4,66
Nieuw -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Reep (18x40g) - <tc>Caramel Fudge Brownie</tc>Caramel Fudge Brownie + 1
Lava Bar Protein Reep (18x40g)Protein Repen met een smeltende kern.- Normale prijs
-
€ 23,90 - Normale prijs
-
€ 39,42 - Verkoopprijs
-
€ 23,90
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (35g) - Blueberry CheesecakeBlueberry Cheesecake + 7
Protein 30Protein Repen (35g)30%
Protein een beetje suiker- Normale prijs
-
€ 1,19 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - <tc>Blueberry Ice Tea</tc>Blueberry Ice Tea + 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - RozeXXL30 cm
Dosing Spoon (30cm)30 cm
Dosing Spoon voor eenvoudig meten- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Transparant-BlauwTransparant blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Witte Choc KokosWitte Choc Kokosnoot
+ 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestseller -
Proteccino (500g) - <tc>Cappuccino</tc>Proteccino (500g)Cappuccino + 8
Romiger
Protein IJskoffie- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (24x35g) - Blueberry CheesecakeBlueberry Cheesecake + 7
Protein 30Protein Repen (24x35g)30%
Protein een beetje suiker- Normale prijs
-
€ 28,56 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
Proteccino (500g) - <tc>Pumpkin Spice Macchiato</tc>Proteccino (500g)Pumpkin Spice Macchiato + 8
Romiger
Protein IJskoffie- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>White Peach Raspberry</tc> (Speciale Editie)100%White Peach Raspberry + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - AsgrijsAsgrijs
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - Citroen LimoenCitroen-limoen
+ 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Ontbijt Sachets (10x60g) - PapPorridge
+ 2
Protein Ontbijt Sachets (10x60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 23,30 - Normale prijs
-
€ 29,90 - Verkoopprijs
-
€ 23,30
Bestseller Nieuw -
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - <tc>Blueberry</tc>Blueberry + 8
Flavour Drops (50ml)Maximum
Smaak suikervrij- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Latte Macchiato</tc>100%Latte Macchiato + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
Ashwagandha - 120 capsulesAshwagandha120 capsules
Ondersteun mentale helderheid
- Normale prijs
-
€ 19,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,90
(€306,15/1kg)
Vegan -
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - "Minder zoet" Perzik IJstheeLess Sweet - Peach Ice Tea + 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (24x35g) - ChocoladeChocolade
+ 7
Protein 30Protein Repen (24x35g)30%
Protein een beetje suiker- Normale prijs
-
€ 28,56 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zandsteen BeigeZandsteenbeige
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
Phantasty (250g) - Witte Choc Coco AmandelPhantasty (250g)Witte Choc Coco Amandel
+ 3
Sugar-free s, CaloriearmSmaak poeder- Normale prijs
-
€ 18,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (45g) - <tc>Brownie Chocolate Crisp</tc>Brownie Chocolate Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Reep (45g)High Protein Repen met 50 g eiwit- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Chocolate Brownie Fudge</tc>100%Chocolate Brownie Fudge + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (45g) - Wit <tc>Chocolate</tc> CrispWhite Choc Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Reep (45g)High Protein Repen met 50 g eiwit- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin SpicePompoenkruid
+ 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,32 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 5,32
NieuwVegan -
Platinum Omega 3 - 60 capsulesPlatinum Omega 360 capsules van elk 1150,6 mg
Hoog gedoseerde premium Omega 3
- Normale prijs
-
€ 10,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 10,90
(€135,40/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (35g) - PindaPeanut + 2
Vegan 30Protein Repen (35g)Vegan HijProtein repen met 30% eiwit- Normale prijs
-
€ 1,19 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> Crème (200g) - PistachePistache
Protein Crème (200g)High Protein Broodbeleg met weinig suiker- Normale prijs
-
€ 7,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 7,99
(€31,96/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Crème (250g) - Witte Chocolade Special EditionWitte chocolade
+ 2
Protein Crème (250g)High Protein Broodbeleg met weinig suiker- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Stijl IvoorLeo-stijl ivoor
+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stijlvolle mok voor training en het dagelijks leven
- Normale prijs
-
€ 19,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,90
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (35g) - Almond CookieAmandel koekje
+ 2
Vegan 30Protein Repen (35g)Vegan HijProtein repen met 30% eiwit- Normale prijs
-
€ 1,19 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (300g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate Whey Protein (300g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 15,59 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 15,59
(€51,97/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (24x35g) - PindaPeanut + 2
Vegan 30Protein Repen (24x35g)Vegan HijProtein repen met 30% eiwit- Normale prijs
-
€ 28,56 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 19,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Clear Plant Protein Zero</tc> (17g) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>Lemon Ice Tea Clear Plant Protein Zero (17g)Vegan e,Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 2,25 - Normale prijs
-
€ 2,89 - Verkoopprijs
-
€ 2,25
Vegan -
Imperius (45g) - <tc>Chocolate</tc> BrownieImperius (45g)Chocolate -Brownie+ 2
36%
Protein -Low Sugar - Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)