100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Pinda <tc>Chocolate</tc> Cookie Dough
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Pinda <tc>Chocolate</tc> Cookie Dough
100% Vegan Protein Zero
Plantaardige kracht: Jouw Veganeiwit voor maximale prestaties

Met IronMaxx® 100% Vegan Protein Zero krijg je een eersteklas plantaardige eiwitbron – volledig zonder dierlijke ingrediënten. Met tot 74% Protein, uitstekende oplosbaarheid en romige smaak is deze shake de ideale metgezel voor je fitnessdoelen.

De unieke combinatie van vier hoogwaardige plantaardige Proteinen levert een volledig aminozurenprofiel inclusief alle BCAAs & EAAs. suikervrij, klontvrij en veelzijdig inzetbaar – het perfecte Vegane Proteinpoeder voor training, dieet en bewuste voeding.

Feiten

  • IronMaxx® Vegan Protein Zero – hooggedoseerd Veganpoeder Protein voor jouw plantaardige, eiwitrijke dagelijks leven.
  • 4-componenten-Protein: Pea Protein , RijstProtein-concentraat, JohannesbroodkiemProtein & HennepProtein voor een uitgebalanceerde voorziening.
  • High Protein: Tot 74 % eiwit per 100 g – ondersteunt spieropbouw en spierbehoud.
  • Suikervrij: 0 g suiker in de drinkklare shake – ideaal voor dieet- & definitiefasen.
  • Optimale oplosbaarheid: Klontvrij, romig & ook zonder melk perfect mengbaar.
  • Volledig aminozurenprofiel: Met alle BCAAs & EAAs voor maximale effectiviteit.

Ingrediënten

Eiwitmengsel (85%) (erwteneiwit, veldboon-eiwit, zonnebloempitProtein, rijsteiwit, hennepzaadeiwit), aroma, sterk ontvet cacaopoeder, verdikkingsmiddel (guargom), zout, chocoladestukjes (1%) (suiker, cacaomassa, cacaoboter, sterk ontvet cacaopoeder, emulgator (lecithinen)), zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden), Vegankoekjespoeder (0,1%) (TARWEmeel, suiker, zonnebloemolie, suikerbietensiroop, rijsmiddelen (natriumwaterstofcarbonaat, dinatriumdifosfaat), aroma, zout, zuurteregelaar (citroenzuur), vanilline).

Het gebruikte Proteinaandeel is volledig plantaardig.

Kan sporen bevatten van GLUTEN, EI, SOJA, MELK en LUPINE.

Voedingswaarden

Voedingswaardetabel

  Per 100 g Per portie (30 g)
Energie 1648 kJ / 391 kcal 494 kJ / 117 kcal
Vet 7,9 g 2,4 g
   waarvan verzadigde vetzuren 2,0 g 0,6 g
Koolhydraten 7,4 g 2,2 g
   waarvan suikers 3,7 g < 1,1 g
Eiwit 70 g 21 g
Zout 2,8 g 0,85 g

Aminozuren per 100 g:

Isoleucine*

3570 mg

Leucine*

6231 mg

Lysine*

5754 mg

Valine*

6905 mg

Fenylalanine*

3804 mg

Threonine*

2566 mg

Methionine*

667 mg

Tryptofaan*

586 mg

Glutamine

11757 mg

Asparagine

8041 mg

Arginine

5945 mg

Proline

2631 mg

Serine

5974 mg

Alanine

3203 mg

Glycine

2741 mg

Tyrosine

352 mg

Histidine

1495 mg

Cysteïne

1026 mg

*Essentiële aminozuren

Inname

Bereiding en consumptieadvies: 30 g poeder (ca.3 volle eetlepels) en 300 ml koud water in de mengbeker doen en 20 seconden schudden. Drink 1–4 porties per dag. Aanbevolen is de consumptie voor de sport of wedstrijd, direct na de training en voor het slapengaan.

Opmerkingen: Proteindragen bij aan een toename van spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk.

Opslag: Bewaar beschermd tegen warmte, vocht en zonlicht.

Handelsbenaming: Instantpoeder met plantaardige Protein en met zoetstoffen voor het maken van een sportdrank. Smaak: Peanut-chocolade koekjesdeeg.

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Pinda <tc>Chocolate</tc> Cookie Dough
Dit artikel
100% Vegan Protein Zero (500g) - Pinda Chocolate Cookie Dough
Peanut-Chocolate Cookie Dough, 500g
Normale prijs
€ 20,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 20,90

(€41,80/1kg)

<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet Mat
Shaker (700ml) - Antraciet Mat
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich meinen Drink zu?

Mische 30 g Pulver mit 300 ml kaltem Wasser und schüttle den Mixbecher 20 Sekunden lang kräftig.

Wie viele Drinks bekomme ich aus einer Packung?

Eine 500-g-Packung ergibt 16 vollständige Drinks mit jeweils 30 g Pulver.

Enthält das Pulver Soja?

Soja wird nicht als Zutat verwendet. Spuren von Soja können jedoch enthalten sein – das Produkt ist deshalb nicht als sojafrei zu verstehen.

Ist mein Drink zuckerfrei?

Ja.

Ergänzende Angaben

¹ Bezogen auf das Pulver. Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.
² Bei Zubereitung nach Anleitung.
³ Kann Spuren von Soja enthalten.