-
<tc>Protein</tc> Pudding (300g) - VanilleVanilla + 1
Protein Pudding (300g)Romiger
Protein - Pudding met tot wel 84% eiwit- Normale prijs
-
€ 13,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 13,90
(€46,33/1kg)
-
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - Barbecue StijlBarbecue-stijl
+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, gebakken & krokant- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - Italiaanse StijlItaliaanse stijl
+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, gebakken & krokant- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - <tc>Vegan</tc> KaasstijlVegan Kaasstijl+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, gebakken & krokant- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - BarbecueBarbecue
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, gebakken & krokant- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - PaprikaPaprika
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, gebakken & krokant- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - Sour Cream & UiZure room en ui
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, gebakken & krokant- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Chocolate</tc> <tc>Salted Caramel</tc>Chocolate Salted Caramel + 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Donkere Choc KokosDark Chocolate Kokosnoot+ 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Melk <tc>Chocolate</tc> PistacheMelk
Chocolate Pistache+ 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Nieuw -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Witte Choc KokosWitte Choc Kokosnoot
+ 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestseller -
Proyogo® (24x49g) - Aardbei YoghurtProyogo® (24x49g)Aardbeienyoghurt
Protein rijke reep met romige- Normale prijs
-
€ 54,96 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 54,96
(€46,73/1kg)
Nieuw -
Proyogo® (49g) - Aardbei YoghurtProyogo® (49g)Aardbeienyoghurt
Protein rijke reep met romige- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
Nieuw -
Qrispie <tc>Protein</tc> Reep (16x45g) - Amandel KoekdeegQrispieAmandelkoekjesdeeg
Protein Reep (16x45g)Protein ontmoet knapperige knapperige koekjes- Normale prijs
-
€ 31,84 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
Qrispie <tc>Protein</tc> Reep (45g) - Almond Cookie DoughQrispieAmandelkoekjesdeeg
Protein Reep (45g)Protein ontmoet knapperige knapperige koekjes- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
Recovery Drink Poeder door Marin Cilic (500g) - <tc>Chocolate</tc>Recovery Drink Poeder door Marin Cilic (500g)Chocolate Ontwikkeld samen met Marin Cilic
- Normale prijs
-
€ 19,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,90
(€39,80/1kg)
-
Rijstpap (2000g) - <tc>Neutral</tc>Rijstpap (2000g)Neutral Vezelrijke rijstpudding
- Normale prijs
-
€ 30,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 30,90
(€15,45/1kg)
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 19,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Champignon RoomChampignonroom
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nieuw -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 4
Cream Protein (500g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestseller -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruffelTruffel
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet MatAntraciet mat
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet Mat "Just Dont Quit"Antraciet mat
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - AsgrijsAsgrijs
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zwart GoudZwart-Goud
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Columbia BlauwColumbia Blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Gezellig RoodCozy Red
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Diep ZwartDiep zwart
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - DonkerblauwDonkerblauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Bevroren/Wit / RoséBevroren wit/rosé
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Killer GeelMoordenaar geel
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Kyanaite BlauwKyanaiet blauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - LavendelLavendel
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestseller -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mineral GroenMineraal Groen
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mistle BlueMistle Blue
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Navy GreenMarinegroen
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - PaarsPaars
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zandsteen BeigeZandsteenbeige
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nieuw -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - ScharlakenroodScharlakenrood
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - ZwartZwart
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestseller