Alle producten - Repen, Snacks, Voeding

Sorteren op:
Geselecteerd

45 producten

45 producten

Soort
Soort

45 producten

  • <tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Zout & Peper
    <tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Zout & Peper

    Zout & Peper

    + 5

    Protein Chips 40 (50g)

    Fitnesschips voor voeding, training en het dagelijks leven

    Normale prijs
    € 2,29
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 2,29

    (€45,80/1kg)

  • Fitness Pizza (500g)
    Fitness Pizza (500g)

    500g

    Fitness Pizza (500g)

    Meer Proteinzonder schuldgevoel.

    Normale prijs
    € 10,90
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 10,90

    (€21,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Pudding (300g) - Vanille
    <tc>Protein</tc> Pudding (300g) - Vanille

    Vanilla

    + 1

    Protein Pudding (300g)

    Romiger Protein- Pudding met tot wel 84% eiwit

    Normale prijs
    € 13,90
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 13,90

    (€46,33/1kg)

  • Nutty Bar (12x40g) - Pecannoten Karamel Melk &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt;
    Nutty Bar (12x40g) - Pecannoten Karamel Melk <tc>Chocolate</tc>

    Pecankaramelmelk Chocolate

    + 1

    Nutty Bar (12x40g)

    Protein- Notenrepen met een knapperige textuur en weinig suiker

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • Phantasty (250g) - Witte Choc Coco Amandel
    Phantasty (250g) - Witte Choc Coco Amandel

    Witte Choc Coco Amandel

    + 3

    Phantasty (250g)

    Sugar-frees, Caloriearm Smaakpoeder

    Normale prijs
    € 18,90
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 18,90

    (€75,60/1kg)

    Vegan