100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Dark Cookies Salted Caramel</tc>
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Dark Cookies Salted Caramel</tc>
100% wei-eiwit
De IronMaxx®-klassieker: perfect voor uw dagelijkse sportleven

IronMaxx® 100% wei-eiwit Deze variant behoort tot de populairste eiwitshakes voor Spieropbouw, regeneratie En DieetfasenMet tot wel 80% eiwit en een compleet aminozuurprofiel (inclusief BCAA's En EAA's) en een romige chocoladesmaak, is het de perfecte metgezel voor je dagelijkse fitnessroutine.

Het wei-eiwit maakt indruk met zijn snelle opname van voedingsstoffen, een uitstekende oplosbaarheid En vol van smaak – helemaal zonder toegevoegde suiker. Verkrijgbaar in vele heerlijke varianten, klontvrij en gemakkelijk te bereiden – uw ideale Eiwitshake Voor training, spieropbouw en bewuste voeding.

Feiten

  • Bestseller met 100% wei-eiwit: Nu ook verkrijgbaar als handig proefpakket van 30 g.
  • Ideaal voor onderweg: Perfect voor de sportschool, kantoor, op reis of vakantie.
  • Nieuwe variëteiten: Bananentoffee, blondiebrownie en aardbeienboterkoekje zorgen voor variatie.
  • Hoog eiwitgehalte: Tot wel 22 gram eiwit per portie van 30 gram voor spieropbouw en -onderhoud.
  • Essentiële aminozuren: Met een uitgebreid aminozuurprofiel, inclusief BCAA's en EAA's.
  • Geen toegevoegde suiker: Geniet van caloriebewuste maaltijden – ideaal voor dieetfasen.
  • Romige consistentie: De 100% wei-eiwitpoeder maakt indruk met een uitstekende oplosbaarheid en volle smaak.

Ingrediënten

Wei-eiwitconcentraat (MELK) (91%) (bevat emulgator (lecithinen)), sterk ontvette cacaopoeder (4%), aroma, zout, verdikkingsmiddel (guargom), natuurlijk aroma, zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden uit stevia), karamelbereiding (0,1%) (glucosestroop, maltodextrine, suiker), veganistisch koekjespoeder (0,1%) (TARWE(meel, suiker, zonnebloemolie, bietenstroop, rijsmiddelen (natriumbicarbonaat, dinatriumdifosfaat), aroma, zout, zuurteregelaar (citroenzuur), vanilline).

Kan sporen bevatten van EI, SOJA En WOLVIN.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

Per 100 gPer 50 g
energie 1603 kJ/379 kcal 801 kJ/190 kcal
Vet 6,4 g 3,2 g
hierbij: verzadigde vetzuren 3,8 g 1,9 g
koolhydraat 9,1 g 4,5 g
waarvan suiker 8,0 g 4,0 g
eiwit 70 g 35 g
Zout 1,9 g 0,96 g

Aminozuren per 100 g

Isoleucine*

4206 mg

Leucine*

7851 mg

Lysine*

6239 mg

Valin*

3996 mg

Fenylalanine*

2383 mg

Threonine*

4557 mg

Methionine*

1472 mg

Tryptofaan*

1262 mg

Glutamine

11496 mg

Asparagin

7361 mg

Arginine

2173 mg

Proline

3435 mg

Serine

3645 mg

Alanine

3435 mg

Glycine

1332 mg

Tyrosine

2243 mg

Histidine

1402 mg

Cysteïne

1472 mg

*Essentiële aminozuren

inname

Aanbevolen bereidingswijze en gebruiksaanwijzing: Voeg 30 g poeder (1 zakje) en 150 ml koud water toe aan een shaker en schud gedurende 20 seconden. Het wordt aanbevolen om het te consumeren vóór het sporten of wedstrijden, direct na de training en voor het slapengaan.

Opslag: Bewaar het product uit de buurt van warmte, vocht en zonlicht.

Een mededeling: Eiwitten dragen bij aan de toename van spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk.

Handelsnaam: Wei-eiwitconcentraat voor de bereiding van een sportdrank. Met zoetstoffen.

Banner

Ontwikkeld op waterbasis

Buitengewoon lekker in meer dan 30 smaken

Vetarm

100% smaak in water

Smaken

met steviolglycosiden

Conserveermiddelvrij

Hoog eiwitgehalte

Vaak samen gekocht

Haal het beste uit je training met deze productcombinaties

100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Dark Cookies Salted Caramel</tc>
Dit artikel
100% Whey Protein (30g) - Dark Cookies Salted Caramel
Dark Cookies Salted Caramel, 30g
Normale prijs
€ 2,89
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 2,89

(€96,33/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Transparant-Blauw
Shaker (700ml) - Transparant-Blauw
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Maxxers (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Melkchocolade Pistache Karamel, 49g
Normale prijs
€ 2,49
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Strawberry Daiquiri</tc>
SqueeZero (65ml) - Strawberry Daiquiri
Strawberry Daiquiri, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Aanvullende gegevens

¹ Eiwitgehalte kunnen afhankelijk van de soort tot 80% bedragen

² BCAA's en EAA's zijn natuurlijke bestanddelen van wei-eiwit