100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Cookies & Cream</tc>
100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Cookies & Cream</tc>
100% wei-eiwit
De IronMaxx®-klassieker: perfect voor uw dagelijkse sportleven

IronMaxx® 100% wei-eiwit is een van de populairste eiwitshakes voor Spieropbouw, regeneratie En DieetfasenMet tot wel 80% eiwit en een compleet aminozuurprofiel (inclusief BCAA's En EAA's) en de romige smaak maken het de ideale partner voor je dagelijkse fitnessroutine.

Met dank aan snellere opname van voedingsstoffen, uitstekende oplosbaarheid En suikervrij recept Deze proteïneshake is in alle opzichten indrukwekkend. Geniet van de diverse heerlijke smaken – klontvrij, romig, makkelijk te bereiden – en ervaar premium kwaliteit voor training, spieropbouw en bewuste voeding.

Feiten

  • Sterk gedoseerd en effectief: Onze wei-eiwit is het perfecte voedingssupplement voor een eiwitrijk dagelijks leven.
  • Spieropbouw en -onderhoud: Het is bewezen dat eiwitten het behoud en de groei van spiermassa ondersteunen – ideaal voor training en herstel.
  • Ongeëvenaarde smaak: Verkrijgbaar in vele heerlijke varianten, met een uitstekende oplosbaarheid – volledig klontvrij.
  • Caloriebewuste bereiding: Aanbeveling: Meng met water in plaats van melk – voor een romige textuur zonder onnodige calorieën.
  • Suikerarm: Perfect geschikt voor zowel spieropbouwende als dieet- en definitiefases.
  • Premium Aminogram: Compleet aminozuurprofiel inclusief BCAA's en EAA's voor maximale effectiviteit.
  • Schone formule: Zonder conserveringsmiddelen, aspartaamvrij, gezoet met steviolglycosiden uit stevia en sucralose.
  • Gemaakt in Duitsland: Hoogste kwaliteit* en een onverslaanbare prijs-kwaliteitverhouding.

Ingrediënten

Wei-eiwitconcentraat (MELK) (91%) (bevat emulgator (lecithinen)), Rijstcrisps (4%) (rijstmeel, HAVERmeel, TARWEbloem, suiker, GERSTmout, zout), aroma, tarwecrisps (1,2%) (TARWEbloem, suiker, sterk ontvette cacaopoeder, palmolie, TARWEmoutmeel, zout, aroma), sterk ontvette cacaopoeder, verdikkingsmiddel (xanthaangom), zoetstof (sucralose, steviolglycosiden uit stevia)

Kan sporen bevatten van EI, SOJA En WOLVIN.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

per 100 g per 30 g
energie 1638 kJ/388 kcal 491 kJ/116 kcal
Vetten 6,5 g 2 g
hierbij: verzadigde vetzuren 3,6 g 1,1 g
koolhydraten 12 g 3,5 g
waarvan suiker 6,9 g 2,1 g
eiwit 70 g 21 g
Zout 0,86 g 0,26 g

Aminozuren per 100 g

Isoleucine*

4224 mg

Leucine*

7744 mg

Lysine*

6406 mg

Valin*

3942 mg

Fenylalanine*

2323 mg

Threonine*

4576 mg

Methionine*

1478 mg

Tryptofaan*

1267 mg

Glutamine

11898 mg

Asparagin

7392 mg

Arginine

1971 mg

Proline

3802 mg

Serine

3731 mg

Alanine

3379 mg

Glycine

1267 mg

Tyrosine

2112 mg

Histidine

1408 mg

Cysteïne

1478 mg

*Essentiële aminozuren

inname

Aanbevolen bereidingswijze en gebruiksaanwijzing: Voeg 30 g poeder (1 zakje) en 150 ml koud water toe aan een shaker en schud gedurende 20 seconden. Het wordt aanbevolen om het te consumeren vóór het sporten of wedstrijden, direct na de training en voor het slapengaan.

Opslag:Bewaar het product uit de buurt van warmte, vocht en zonlicht.

Een mededeling: Eiwitten dragen bij aan de toename van spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk.

Handelsnaam: Wei-eiwitconcentraat voor het bereiden van een sportdrank. Met zoetstoffen. Smaak: koekjes en room.

Banner

Ontwikkeld op waterbasis

Buitengewoon lekker in meer dan 30 smaken

Vetarm

100% smaak in water

Smaken

met steviolglycosiden

Conserveermiddelvrij

Hoog eiwitgehalte

Vaak samen gekocht

Haal het beste uit je training met deze productcombinaties

100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Cookies & Cream</tc>
Dit artikel
100% Whey Protein (10x30g) - Cookies & Cream
Cookies & Cream, 300g
Normale prijs
€ 28,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 28,90

(€96,33/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Transparant-Blauw
Shaker (700ml) - Transparant-Blauw
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Maxxers (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Melkchocolade Pistache Karamel, 49g
Normale prijs
€ 2,49
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Strawberry Daiquiri</tc>
SqueeZero (65ml) - Strawberry Daiquiri
Strawberry Daiquiri, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Aanvullende gegevens

¹ Eiwitgehalte kunnen afhankelijk van de soort tot 80% bedragen

² BCAA's en EAA's zijn natuurlijke bestanddelen van wei-eiwit