-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Zout & PeperZout & Peper
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Fitnesschips voor voeding, training en het dagelijks leven
- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
Fitness Pizza (500g)Fitness Pizza (500g)500g
Meer
Protein zonder schuldgevoel.- Normale prijs
-
€ 10,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 10,90
(€21,80/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Pudding (300g) - VanilleVanilla + 1
Protein Pudding (300g)Romiger
Protein - Pudding met tot wel 84% eiwit- Normale prijs
-
€ 13,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 13,90
(€46,33/1kg)
-
Nutty Bar (12x40g) - Pecannoten Karamel Melk <tc>Chocolate</tc>Nutty Bar (12x40g)Pecankaramelmelk
Chocolate + 1
Protein - Notenrepen met een knapperige textuur en weinig suiker- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
Phantasty (250g) - Witte Choc Coco AmandelPhantasty (250g)Witte Choc Coco Amandel
+ 3
Sugar-free s, CaloriearmSmaak poeder- Normale prijs
-
€ 18,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan