Fitness Muesli (500g) - <tc>Chocolate</tc>
Fitness Muesli (500g) - <tc>Chocolate</tc>
Fitnessmuesli
Fitnessmuesli – jouw eiwitrijke ontbijtervaring
Begin je dag krachtig met de IronMaxx® Fitness Muesli in Chocoladesmaak! Met maximaal 26 g eiwit en 13 g vezels per 100 g biedt het u de perfecte combinatie van genot en functionaliteit. Of het nu gaat om fruitige ingrediënten of chocoladecrunch - deze veganistische muesli bevat 30% minder suiker dan conventionele muesli's, bevat geen zoetstoffen en is lang houdbaar. Ideaal voor iedereen die fitness en smaak wil combineren – zonder dierlijke ingrediënten.

Feiten

  • Superlekkere, knapperige muesli met een hoog eiwitgehalte
  • Verlaagd suikergehalte: 30% minder suiker dan traditionele muesli.
  • Hoog vezelgehalte
  • Veganistisch en zonder zoetstoffen
  • Klaar voor gebruik – voeg eenvoudig je favoriete melk of een melkvervanger toe.
  • Afhankelijk van de variant, met chocoladedruppels, stukjes gebak of stukjes fruit.

Ingrediënten

Ingrediënten:SOJAvlokken, knapperige stukjes (20%) (VOLKOREN HAVERvlokken, suiker, rijstcrispies (rijstmeel, GLUTEN, suiker, zout), oligofructosestroop, GLUTENPalmolie, oligofructose, gedroogde kokos, natuurlijke aroma's, zonnebloemolie, graancrisps (rijstmeel, GLUTEN(suiker, zout), cacaopoeder, VOLKOREN SPELTARWEvlokken, vruchtensapconcentraat (druif, appel, peer), zout, antioxidant (extracten rijk aan tocoferolen) HAVERvlokken, zonnebloempitten, fructose, SOJAknapperige (SOJAeiwit, rijstgriesmeel, SOJAbloem, zout), chocoladedruppels (suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator (lecithinen (SOJA))), zandkoekjes met cacao (TARWEbloem, cacaopoeder, rietsuiker, kokosolie, bietsiroop, vanille-extract, zout), SOJAknapperige koekjes met cacao (SOJAeiwit, rijstgriesmeel, suiker, sterk ontvette cacaopoeder, SOJAbloem, zout, natuurlijke aroma's), sterk ontvette cacaopoeder.

Kan sporen bevatten van EI, MELK En LUPINES.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

per 100 g per 50 g
energie 1730 kJ/413 kcal 865 kJ/207 kcal
Vet 15 g 7,7 g
hierbij: verzadigde vetzuren 3,7 g 1,8 g
koolhydraten 36 g 18 g
waarvan suiker 13 g 6,5 g
Voedingsvezels 12 g 6,2 g
eiwit 26 g 13 g
Zout 0,38 g 0,19 g

inname

NotitiesEiwitten dragen bij aan de toename van spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk.

opslagBewaar het product uit de buurt van warmte, vocht en zonlicht.

Handelsnaam: Mueslimix met veel eiwitten. Verkrijgbaar in diverse smaken. Sorten.Ohne Zoetstof.

ConsumptieaanbevelingenNeem dagelijks 1 portie (50g) om het aangegeven positieve effect te bereiken.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

Fitness Muesli (500g) - <tc>Chocolate</tc>
Dit artikel
Fitness Muesli (500g) - Chocolate
Chocolate, 500g
Normale prijs
€ 6,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 6,90

(€13,80/1kg)

<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Wit <tc>Chocolate</tc> Pistache
Proteino (12x30g) - Wit Chocolate Pistache
Wit Chocolate Pistache, 12 x 30 g
Normale prijs
€ 13,32
Normale prijs
€ 23,88
Verkoopprijs
€ 13,32

(€37,00/1kg)

Contact Image
<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Ice Blue
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Ice Blue
Normale prijs
€ 19,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 19,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich das Müsli zu?

Gib 50 g Müsli in eine Schüssel und ergänze Milch, einen Pflanzendrink oder Joghurt nach Geschmack. Du kannst es direkt genießen.

Ist das Müsli vegan?

Ja, das Müsli ist vegan. Mit einem Pflanzendrink oder einer pflanzlichen Joghurtalternative bleibt auch dein Frühstück vegan.

Ist „ohne Süßungsmittel“ dasselbe wie „zuckerfrei“?

Nein. Das Müsli enthält Zucker, wird aber ohne Süßungsmittel wie Sucralose oder Steviolglycoside hergestellt.

Ist das Müsli glutenfrei?

Nein, es enthält glutenhaltige Getreidezutaten.

Ergänzende Angaben

¹ Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.