100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Stracciatella</tc>
100% Whey Protein
De IronMaxx® klassieker: Perfect voor je sportieve dagelijks leven

IronMaxx® 100% Whey Protein behoort tot de populairste Proteinshakes voor spieropbouw, regeneratie en dieetfases. Met tot wel 80% eiwit, een compleet aminozurenprofiel (incl. BCAAs & EAAs) en romige smaak is het de ideale metgezel voor je fitnessroutine.

Het Whey Protein overtuigt door snelle opname van voedingsstoffen, beste oplosbaarheid en een Sugar-free receptuur. Verkrijgbaar in tal van heerlijke smaken – gemakkelijk te bereiden, romig, klontvrij en perfect voor sport, spieropbouw en bewuste voeding.

Feiten

  • Hooggedoseerd Whey Protein: Onze weiProtein is het perfecte supplement voor je Proteinrijke dagelijks leven.
  • Spieropbouw & Behoud: Proteinen ondersteunen de opbouw en het behoud van spiermassa – ideaal voor training & regeneratie.
  • Onverslaanbare smaak: Verkrijgbaar in vele heerlijke smaken, met uitstekende oplosbaarheid – gegarandeerd klontvrij.
  • Calorie-bewuste bereiding: Aanbeveling: Mix met water in plaats van melk – voor romig genot zonder onnodige calorieën.
  • Low Sugar: Geschikt voor massa-fasen evenals voor dieet- en definitiefasen.
  • Premium Aminogram: Met volledig aminozurenprofiel incl. BCAA's & EAA's.
  • Schone receptuur: Zonder conserveermiddelen, aspartaamvrij en gezoet met steviolglycosiden uit stevia & sucralose.
  • Made in Germany: Uitstekende kwaliteit* en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Ingrediënten

Wei-eiwitconcentraat (MELK) (95%) (bevat emulgator (lecithinen)), maltitschocoladestukjes (2%) (cacaomassa, zoetstof (maltitol), cacaoboter, emulgator (lecithinen)), aroma, verdikkingsmiddel (xanthaangom), zout, zoetstoffen (sucralose, steviolglycosiden uit stevia).

Kan sporen bevatten van GLUTEN, EIEREN, SOJA, NOTEN en LUPINE.

Voedingswaarden

Voedingswaardetabel

Per 100g Per 50g
Energie 1630 kJ / 386 kcal 815 kJ / 193 kcal
Vetten 6,7 g 3,4 g
waarvan verzadigde vetzuren 4,0 g 2,0 g
Koolhydraten 11 g 5,5 g
waarvan suiker 9,9 g 5,0 g
Eiwit 70 g 35 g
Zout 1,2 g 0,61 g

Aminozuren per 100g

Isoleucine*

4758 mg

Leucine*

7700 mg

Lysine*

6379 mg

Valine*

4588 mg

Fenylalanine*

2405 mg

Threonine*

4773 mg

Methionine*

1547 mg

Tryptofaan*

1384 mg

Glutamine

12617 mg

Asparagine

8303 mg

Arginine

1887 mg

Proline

4070 mg

Serine

3167 mg

Alanine

3626 mg

Glycine

1413 mg

Tyrosine

2072 mg

Histidine

1258 mg

Cysteïne

1887 mg

*Essentiële aminozuren

 

Inname

Toepassingstijd Whey Shake:

Consumptieadvies:

Aanbevolen is de consumptie voor de sport of wedstrijd, direct na de training en voor het slapengaan. De aangegeven aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden! Een evenwichtige en gevarieerde voeding is belangrijk.

Dosering:

50g poeder (ca. 4 volle eetlepels of 2 XXL Dosing Spoon) en 250ml koud water in de shaker doen en 20 seconden schudden. Drink 1 - 4 porties per dag om het aangegeven positieve effect te bereiken. 

Opmerking

De aangegeven aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden! Buiten bereik van kinderen bewaren! Beschermd tegen warmte, vocht en zonlicht bewaren. Proteine dragen bij aan een toename van spiermassa. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Volgens handelsgebruik.

Banner

Ontwikkeld op waterbasis

Buitengewoon lekker in meer dan 30 smaken

Vetarm

100% smaak in water

Smaken

met steviolglycosiden

Conserveermiddelvrij

Hoog eiwitgehalte

Vaak samen gekocht

Haal het beste uit je training met deze productcombinaties

100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Stracciatella</tc>
Dit artikel
100% Whey Protein (500g) - Stracciatella
Stracciatella, 500g
Normale prijs
€ 30,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 30,90

(€61,80/1kg)

<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Antraciet
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Antraciet
Normale prijs
€ 15,48
Normale prijs
€ 19,90
Verkoopprijs
€ 15,48
Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Maxxers (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Melkchocolade Pistache Karamel, 49g
Normale prijs
€ 2,49
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00

Aanvullende gegevens

¹ Eiwitgehalte kunnen afhankelijk van de soort tot 80% bedragen

² BCAA's en EAA's zijn natuurlijke bestanddelen van wei-eiwit