KW39_ Herbstküche

Sort by:
Alphabetically, A-Z

63 products

63 products

Sort
Sort

63 products

  • <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - Semolina
    <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - Semolina

    Semolina

    + 2

    Protein Breakfast Sachets (10x60g)

    Satiating, Proteinrich, ready in minutes

    Regular price
    € 23,30
    Regular price
    € 29,90
    Sale price
    € 23,30
    New
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Breakfast Sachets (10x60g) - Rice Pudding
    <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - Rice Pudding

    Rice pudding

    + 2

    Protein Breakfast Sachets (10x60g)

    Satiating, Proteinrich, ready in minutes

    Regular price
    € 23,30
    Regular price
    € 29,90
    Sale price
    € 23,30
    New
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Breakfast Sachets (10x60g) - Porridge
    <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - Porridge

    Porridge

    + 2

    Protein Breakfast Sachets (10x60g)

    Satiating, Proteinrich, ready in minutes

    Regular price
    € 23,30
    Regular price
    € 29,90
    Sale price
    € 23,30
    Bestseller New
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Breakfast Sachets (60g) - Semolina
    <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (60g) - Semolina

    Semolina

    + 1

    Protein Breakfast Sachets (60g)

    Satiating, Proteinrich, ready in minutes

    Regular price
    € 2,33
    Regular price
    € 2,99
    Sale price
    € 2,33
    New
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Breakfast Sachets (60g) - Rice Pudding
    <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (60g) - Rice Pudding

    Rice pudding

    + 1

    Protein Breakfast Sachets (60g)

    Satisfying, Proteinrich, ready in minutes

    Regular price
    € 2,33
    Regular price
    € 2,99
    Sale price
    € 2,33
    New
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Breakfast Sachets (60g) - Porridge
    <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (60g) - Porridge

    Porridge

    + 1

    Protein Breakfast Sachets (60g)

    Satisfying, Proteinrich, ready in minutes

    Regular price
    € 2,33
    Regular price
    € 2,99
    Sale price
    € 2,33
    New
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - &lt;tc&gt;Blondie Brownie&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Blondie Brownie</tc>

    Blondie Brownie

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein bar with creamy filling

    Regular price
    € 13,32
    Regular price
    € 23,88
    Sale price
    € 13,32
    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - White &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt; Pistachio
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - White <tc>Chocolate</tc> Pistachio

    White Chocolate Pistachio

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein bar with creamy filling

    Regular price
    € 13,32
    Regular price
    € 23,88
    Sale price
    € 13,32
    Bestseller
  • Rice Pudding (750g) - &lt;tc&gt;Neutral&lt;/tc&gt;
    Rice Pudding (750g) - <tc>Neutral</tc>

    Neutral

    Rice Pudding (750g)

    High-fiber rice pudding

    Regular price
    € 14,07
    Regular price
    € 14,90
    Sale price
    € 14,07
    Vegan
  • &lt;tc&gt;Cream Protein&lt;/tc&gt; (300g) - &lt;tc&gt;Cream&lt;/tc&gt;
    <tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>

    Cream

    Cream Protein (300g)

    ideal for cooking & baking

    Regular price
    € 19,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 19,99

    (€66,63/1kg)

  • &lt;tc&gt;Cream Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Mushroom Cream
    <tc>Cream Protein</tc> (500g) - Mushroom Cream

    Mushroom Cream

    + 2

    Cream Protein (500g)

    Ideal for cooking & baking

    Regular price
    € 25,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;Cream Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Cream&lt;/tc&gt;
    <tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>

    Cream

    + 1

    Cream Protein (500g)

    Ideal for cooking & baking

    Regular price
    € 25,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Cream Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Truffle
    <tc>Cream Protein</tc> (500g) - Truffle

    Truffle

    + 2

    Cream Protein (500g)

    Ideal for cooking & baking

    Regular price
    € 25,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - &lt;tc&gt;Dark Chocolate&lt;/tc&gt;
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Dark Chocolate</tc>

    Dark Chocolate

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Pure refreshment – zero sugar, zero calories

    Regular price
    € 5,32
    Regular price
    € 5,99
    Sale price
    € 5,32
    New Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - Hazelnut Bliss
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Hazelnut Bliss

    Hazelnut

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Pure refreshment – zero sugar, zero calories

    Regular price
    € 5,32
    Regular price
    € 5,99
    Sale price
    € 5,32
    New Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - Pumpkin Spice
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin Spice

    Pumpkin Spice

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Pure refreshment – zero sugar, zero calories

    Regular price
    € 5,32
    Regular price
    € 5,99
    Sale price
    € 5,32
    New Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - &lt;tc&gt;Salted Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>

    Salted Caramel

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Pure refreshment – zero sugar, zero calories

    Regular price
    € 5,32
    Regular price
    € 5,99
    Sale price
    € 5,32
    New Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - &lt;tc&gt;Vanilla Dream&lt;/tc&gt;
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>

    Vanilla

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Pure refreshment – zero sugar, zero calories

    Regular price
    € 5,32
    Regular price
    € 5,99
    Sale price
    € 5,32
    New Vegan
  • Bundle image by EasyBundles
    <tc>SqueeBarista</tc> Bundle
    SqueeBarista Bundle
    Regular price
    € 0,00
    Regular price
    Sale price
    € 0,00
  • Wafix (24x39g) - &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Wafix (24x39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>

    Peanut-Caramel

    + 1

    Wafix (24x39g)

    High-Protein Waffle Bar

    Regular price
    € 30,48
    Regular price
    € 54,96
    Sale price
    € 30,48
  • Wafix (24x39g) - White &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Wafix (24x39g) - White <tc>Peanut Caramel</tc>

    White Peanut-Caramel

    + 1

    Wafix (24x39g)

    High-Protein Waffle Bar

    Regular price
    € 30,48
    Regular price
    € 54,96
    Sale price
    € 30,48
  • Wafix (39g) - &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Wafix (39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>

    Peanut-Caramel

    + 1

    Wafix (39g)

    High-Protein Waffle Bar

    Regular price
    € 1,27
    Regular price
    € 2,29
    Sale price
    € 1,27
  • Wafix (39g) - White &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Wafix (39g) - White <tc>Peanut Caramel</tc>

    White Peanut-Caramel

    + 1

    Wafix (39g)

    High-Protein Waffle Bar

    Regular price
    € 1,27
    Regular price
    € 2,29
    Sale price
    € 1,27