All products - Bars, Snacks, Food

Sort by:
Featured

45 products

45 products

Sort
Sort

45 products

  • <tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Salt & Pepper
    <tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Salt & Pepper

    Salt & Pepper

    + 5

    Protein Chips 40 (50g)

    Fitness chips for diet, training & everyday life

    Regular price
    € 2,29
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 2,29

    (€45,80/1kg)

  • Fitness Pizza (500g)
    Fitness Pizza (500g)

    500g

    Fitness Pizza (500g)

    More Protein, no guilt.

    Regular price
    € 10,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 10,90

    (€21,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Pudding (300g) - Vanilla
    <tc>Protein</tc> Pudding (300g) - Vanilla

    Vanilla

    + 1

    Protein Pudding (300g)

    Creamy Protein pudding with up to 84% protein

    Regular price
    € 13,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 13,90

    (€46,33/1kg)

  • Nutty Bar (12x40g) - Pecan Caramel Milk &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt;
    Nutty Bar (12x40g) - Pecan Caramel Milk <tc>Chocolate</tc>

    Pecan Caramel Milk Chocolate

    + 1

    Nutty Bar (12x40g)

    Protein-Nut bar with crunch & low sugar

    Regular price
    € 23,88
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • Phantasty (250g) - White Choc Coco Almond
    Phantasty (250g) - White Choc Coco Almond

    White Choc Coco Almond

    + 3

    Phantasty (250g)

    Sugar-frees, Low-calorie flavor powder

    Regular price
    € 18,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 18,90

    (€75,60/1kg)

    Vegan